Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK 2010 arrow Orzeł "znaleziony na POBOJOWISKU" pod Smoleńskiem
Tuesday 16 July 2019 20:20:06.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Orzeł "znaleziony na POBOJOWISKU" pod Smoleńskiem Drukuj Email
Wpisał: Bronisław Komorowski   
16.07.2010.

Orzeł "znaleziony na POBOJOWISKU" pod Smoleńskiem

http://www.pardon.pl/artykul/11936/pierwsza_wpadka_prezydenta_komorowskiego

Prezydent elekt się chyba jeszcze nie wyszumiał.

Kampanijne przejęzyczenia Bronisława Komorowskiego ożywiały prezydencki wyścig i nadawały mu takiej zabawnej swojskości. Ale nawet sztabowcy musieli publicznie reagować.

Szef sztabu Komorowskiego, Sławomir Nowak, stwierdził więc w radiu, że "tak jak kawaler przed ślubem, Bronisław Komorowski musi się przed prezydenturą wyszumieć".

Chyba się jednak do końca nie wyszumiał. Mikołaj Wójcik z "Dziennika" usłyszał dziś i opublikował na Twitterze taką wypowiedź prezydenta z dzisiejszej konferencji prasowej:

Prezydent-elekt mówi, że w tablice upamiętniającą ofiary w Smoleńsku będzie wkomponowany orzeł, i tu uwaga, "znaleziony na POBOJOWISKU" pod Smoleńskiem.

Dziennikarz słusznie się zastanawia, kto się pod Smoleńskiem bił, a nam tylko wypada dodać, szkoda nam rządu i prokuratury. Tyle się ludziom powtarza, że katastrofę spowodował błąd wieży, pilotów, wina pogody, chwycenie za stery przez jakiegoś nie-pilota, a tu nagle przychodzi prezydent i sugeruje, że tam jednak jakaś bitwa była.

I że "Nasz Dziennik" co do strzałów po katastrofie się jednak nie mylił.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.