Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Terroryści, ISIS arrow W meczecie w Warszawie widywani są dżihadyści, którzy walczyli w Syrii.
Wednesday 21 April 2021 13:15:48.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W meczecie w Warszawie widywani są dżihadyści, którzy walczyli w Syrii. Drukuj Email
Wpisał: Jan Wójcik   
09.12.2017.

W Warszawie widywani są dżihadyści, którzy walczyli w Syrii.

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14117-niewiarygodne-w-warszawie-widywani-sa-dzihadysci-ktorzy-walczyli-w-syrii


Bardzo niepokojący felieton pojawił się na łamach serwisu euroislam.pl. Jego autor Jan Wójcik wskazuje, że w Warszawie pojawiają się dżihadyści, którzy walczyli dla Państwa Islamskiego w Syrii!

Wójcik wskazuje, że osoby te widziane były w meczecie przy ulicy Wiertniczej. Autor wskazuje na 30-letniego Mohameda F., który jest świadkiem w sprawie Dawida Ł. oskarżonego o udział w organizacji terrorystycznej Świt Syrii.

Świadek miał zeznać, że w meczecie mieszczącym się przy ulicy Wiertniczej bywały osoby, które wyjeżdżały wziąć udział w działalności terrorystycznej za granicami kraju.

Oczywiście po wypłynięciu tych informacji, muzułmanie zaczęli wzajemnie obarczać się o brak kontroli w meczecie.

Musa Czachorowski rzecznik Muzułmańskiego Związku Religijnego, stwierdził że choć budynek należy formalnie do MZR to brak nad nim kontroli przypisał imamowi Nezarowi Charifa i jego poplecznikom.

Źródło: euroislam.pl / wsensie.pl

Zmieniony ( 09.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.