Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 140 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Masony arrow Kornel Morawiecki ujawnia: "My, post-chrześcijanie"
Monday 06 April 2020 20:48:11.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kornel Morawiecki ujawnia: "My, post-chrześcijanie" Drukuj Email
Wpisał: Kornel Morawiecki   
12.12.2017.

Kornel Morawiecki: "My, post-chrześcijanie"Tomasz Kwaśniewski http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,19281322,kornel-morawiecki-my-postchrzescijanie.html"My razem jesteśmy ważniejsi niż każdy z osobna. Ponad nami są wartości: dobro i prawda. Nad nimi poczucie sensu naszego indywidualnego życia i narodowego trwania. Sensu tożsamego z niepojętym Bogiem" - powiedział pan, otwierając jako marszałek senior inauguracyjne posiedzenie Sejmu.

Cóż to jest ten "sens tożsamy z niepojętym Bogiem"?

- A Bóg wiadomo, co to jest?

Jak dla mnie nie bardzo.

- Właśnie. Też bym chciał wiedzieć, co to jest ten sens. Wielu by chciało. To jest coś zasadniczego, co jest nam potrzebne, ale nie potrafimy tego określić.

Pan wierzy w Boga?

- Ale nie takiego, jakiego pan sobie wyobraża. Ja wierzę w Boga ukrytego głębiej. Takiego, który jest ponad istnieniem i nieistnieniem. Bo to są ciągle ludzkie kategorie..

[dalej za pieniądze.. Darmowo nie pouczają... Ale jasny opis jest tu: Kornel Morawiecki - kolejny fałszywy idol md]

Zmieniony ( 13.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.