Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow Jest wspaniale, będzie cudownie
Friday 04 December 2020 06:44:44.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Niepokojące wyznanie premier Szydło. "Różne siły, lobby, próbują mieszać". Drukuj Email
Wpisał: xxxx   
14.12.2017.

Niepokojące wyznanie premier Szydło. "Różne siły, lobby, próbują mieszać".

Czy polskim rządem manipulują siły zewnętrzne?

 

[To anegdotka sprzed farsy "przekazania premierostwa" MD]

http://nczas.com/wiadomosci/polska/niepokojace-wyznanie-premier-szydlo-rozne-sily-lobby-probuja-mieszac-czy-polskim-rzadem-manipuluja-sily-zewnetrzne/


Mam wrażenie, że pojawiają się różnego rodzaju siły, lobby, które próbują mieszać też w naszym wewnętrznym środowisku po to, żeby nie pozwolić na doprowadzenie do końca reform – mówiła w środę premier Beata Szydło.

Szydło oceniła w Radiu Maryja, że „w różnych miejscach” ujawniają się „różnego rodzaju wewnętrzne napięcia”. .

Można zadać pytanie: po co? Po to, żeby właśnie nie pozwolić na doprowadzenie do końca tych reform, a może też odsunąć PiS od władzy” – zaznaczyła.

Wyznanie premier Szydło jest bardzo niepokojące. Może to oznaczać, że polski rząd i partia rządząca są sterowane przez siły zewnętrzne.

Sprawą powinien zainteresować się kontrwywiad. Skoro sama premier ma wrażenie, że ktoś tu mąci, to nie ma powodu jej nie wierzyć i należy tą sprawę wyjaśnić.

Zmieniony ( 14.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.