Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Sejm i to drugie arrow Radosne świętowanie podziału Kościoła w Sejmie RP, i to przez aklamację?
Wednesday 23 October 2019 20:35:38.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Radosne świętowanie podziału Kościoła w Sejmie RP, i to przez aklamację? Drukuj Email
Wpisał: Poseł Anna Siarkowska   
15.12.2017.

Radosne świętowanie podziału Kościoła w Sejmie RP, przez aklamację?

Poseł Anna Siarkowska przeciw uchwale na cześć 500-lecia reformacji.


http://www.pch24.pl/posel-anna-siarkowska-przeciw-uchwale-na-czesc-500-lecia-reformacji--w-internecie-zawrzalo,56851,i.html#ixzz51JcYzMRn


Świętowanie podziału Kościoła w Sejmie RP, przez aklamację? Taki pomysł nie przypadł do gustu poseł Annie Marii Siarkowskiej. Wybrana z list Kukiz’15 polityk PiS zablokowała więc uchwałę na cześć 500-lecia rewolucji dokonanej przez Marcina Lutra. Opozycja zareagowała na jej stanowisko lamentem. Politycy PiS sprawiali wrażenie zaskoczonych.

 – Uważam, że radosne świętowanie wydarzeń, które podzieliły Kościół, to niedobry pomysł powiedziała w Sejmie poseł Siarkowska. Wzburzyła w ten sposób polityków liberalnej opozycji.

 Ta sytuacja zaskoczyła polityków PiS, co przyznał szef klubu Ryszard Terlecki. Polityk zaproponował więc skierowanie sprawy do komisji.

Jego pomysłowi sprzeciwiła się poseł PSL. Jak tłumaczyła Urszula Pasławska, uchwała jest napisana w duchu ekumenicznym. Dodała też, że na wydarzenia z Sejmu patrzą „protestanci różnych wyznań” i czują się z ich powodu „sponiewierani”.

 

Ostatecznie 232 posłów poparło wniosek o skierowanie projektu uchwały do komisji. 193 osoby były przeciwne, 7 wstrzymało się od głosu.

 

„Nie wiem jak to skomentować. Przepraszamy. Jest nam bardzo przykro i wstyd” – napisał na Twitterze Sławomir Nitras (PO).


„To obraża całą społeczność protestancką w Polsce. Wstyd!” – grzmiała z kolei Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna).


Zmieniony ( 15.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.