Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow walka o Media 17 arrow Kurza TV: Spychająca w prostactwo, ale też laicko- masońsko - "magiczna".
Monday 06 July 2020 19:38:19.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kurza TV: Spychająca w prostactwo, ale też laicko- masońsko - "magiczna". Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
23.12.2017.

Kurza TV:

Spychająca w prostactwo, ale też laicko- masońsko - "magiczna".


Mirosław DakowskiO bezczelnym spychaniu Kurzej TV w prymitywizm i tandetę pisał ostatnio Matka Kurka: Lanser i szkodnik Kurski -Despacito! Kurski TV od brata różni się tylko imieniem.

Nic ująć, ale muszę trochę dodać.

Pisze MK: Po nowym roku, na fali właściwej rekonstrukcji rządu, tego szkodnika należy wyrzucić na zbity pysk i to jeszcze pomyśleć nad tym, żeby nie dostał odprawy.

Otóż, kochanieńki, tego nie zrobią. W każdym razie nie zrobi premier MM.

Dziś, 23 XII usłyszałem „seasons greetings” pana premiera. Detali nie zapamiętałem, takie to było płaskie i laickie. Cytuję więc z gugli:

Jedne:

Drodzy Rodacy, wielkie marzenia spełniają się dzięki zwykłym ludziom. Zwykli ludzie spełniają się, żyjąc w wielkiej Polsce. A wielka Polska spełnia się tylko, gdy wyrasta ze zwykłych, prostych marzeń. Takich jak dobra praca, własne mieszkanie, zdrowa rodzina, godne wynagrodzenie. Życzę Państwu, aby takich marzeń przybywało z dnia na dzień. Dzielmy się radością i dobrocią, nie gubiąc po drodze pewności, że równie istotne jest to, aby się dzielić, jak i to, aby potrafić od innych przyjmować. Błogosławionych, radosnych, spokojnych i wolnych od trosk Świąt Narodzenia Pańskiego!

Premier w okolicznościowych nagraniu podkreśla, że w tym dniu ciepło myśli zarówno o rodakach w kraju, jak i za granicą. - Niech przy świątecznym i wigilijnym stole opłatek nasz rzeczywiście połączy - dodaje premier.

A drugie:

- Drodzy państwo, rodacy, dziś pragnę wszystkim w Ojczyźnie oraz Polakom rozsianym po całym świecie złożyć z serca najcieplejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Te święta to wyjątkowy czas, czas ciepła, radości i nadziei. Czas budowania tego, co najważniejsze - życzliwości, bliskości, szacunku. To także czas dobra, które dajemy, które ofiarujemy drugiemu człowiekowi, oby ten czas trwał w nas stale. Niech przy wigilijnym i świątecznym stole opłatek nas ze sobą rzeczywiście połączy - podkreśla premier.

    To także czas dobra, które dajemy. Oby ten czas trwał w nas stale - mówi Morawiecki i dodaje, że chciałby, aby każdy "spełnił nadzieję na lepsze jutro". - I niech żadnego dziecka nie zawiedzie Święty Mikołaj - mówi na końcu.Ależ potoki sloganów.. To mogą być wypowiedzi na każdym spotkaniu masonów, prawda?

Zgodne zresztą z credo tatusia: Kornel Morawiecki ujawnia: "My, post-chrześcijanie"

por.: MM i JP Morgan Chase - w służbie masonerii

lub/i: Roxana - diamentowa dupcia bankowości Polin


Dla nas, katolików i Polaków, Bożę Narodzenie to święto przyjścia Zbawiciela na ziemię, by wyzwolić nas, wszystkich ludzi wreszcie, z pęt zła, złego ! Czujemy się dziećmi bożymi, nie zaś ludzikami wzdychającymi o „godne wynagrodzenie”...


Przechodzę więc do Kurzej TV : „Misją” Kury jest rzeczywiście nie tylko sprzyjanie najniższym instynktom prymitywów, ale spychanie innych, normalniejszych ludzi we wrzask i trykanie się drogo opłaconych celebrytów dolnymi częściami tułowi. Widzimy to w reklamach „sylwestra”. Wiją się tam też osobniczki wyglądające na prostytutki.

Tak widzi i realizuje Kura „misję”.

Wiadomości” [starszym ciśnie się raczej: DTV] pełne są przedświątecznych zakupów, tanich okazji, zbierania i roznoszenia do potrzebujących paczek, rozlewania do miseczek barszczu pod Sukiennicami.

Jest wzmianka o katolicyzmie, a jakże: „magiczne” [sic!!] działania zakonnic ze Staniątek. .. Czym karmią karpie, by były tak smakowite.. „Zakon w Staniątkach to jeden z najcenniejszych zabytków w regionie - powstał jeszcze w XIII wieku.”. To czemu tych potrzebnych „dla zachowania skarbów literatury” trzech milionów nie dał już np. dwa lata temu v-premier od kultury – Gliński??

[por.: Trzej Bracia” premierzy: 3. Gliński - ekologiczny socjolog.

Trzej Bracia premierzy: Kto ma "kwity" na Morawieckiego? Atlas zbuntowany?? ]

Przecież na cmentarz żydowski, na który nie dali swych pieniędzy rządzący od 60 lat Polską Żydzi – wydał od razu, od ręki 100 milionów gojskich pieniędzy? My groby naszych bliskich, krewnych, tak w Polsce, jak na Sybirze, sami pielęgnujemy i utrzymujemy, prawda? Żydzi mogli, mogą zbierać do puszek wśród tłumów idących w ich święta do grobów bliskich, czy wpół-plemieńców. Szkoda swoich pieniędzy?


Wracam do TV: Dzisiejszy DTV jest podobny do DTV za Gomułki i Gierka ( no, propaganda sukcesu chyba bardziej prymitywna, niż za Gierka..].

Karły w czerwonych czapeczkach z reniferami śmigają co prawda głównie w reklamach,

- ale o Biskupie z Miry – świętym Mikołaju – cisza.. Katolickiego, t.j. powszechnego czczenia przyjścia na nasz świat , dla nas, Stwórcy w postaci Dzieciątka - w TV brak.

Nie łudź się, Matko Kurko:

Taki Kura wykonuje polecenia „z góry”, więc go premier MM nie wyrzuci na twarz, niestety !

Od niego i jego władców ani podnoszenia kulturalnego Polaków, ani katolickości - nie należy się spodziewać. Robi, co mu nakazali Starsi.

Kiedy będziemy mieli uczciwą władzę, a więc i uczciwą TV?

Zmieniony ( 24.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.