Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Ataki lobbystów mafii szczepionkowej na szkoły
Monday 30 November 2020 08:59:12.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ataki lobbystów mafii szczepionkowej na szkoły Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
28.12.2017.


Ataki lobbystów mafii szczepionkowej na szkoły


Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>


Od jednego z korespondentów otrzymałam poniższy list, który ilustruje jak lobbyści farmaceutyczni osaczają już nie tylko kościoły, ale i szkoły.

Szturm jest nawet szerzej zakrojony. I mają ku temu powody, co jest pozytywną wiadomością.  

Znajoma była na spotkaniu dla dyrektorów szkół organizowanym przez władze oświatowe urzędu miasta i tam jakaś kobieta (pewnie wysłana przez sanepid) im perorowała ni w 5 nie w 9 (bo to przecież nie dotyczy działań związanych z oświatą - zapewne w ramach jakiejś szerzej zakrojonej akcji propagandowej), że "dramatycznie" (zapewne dla nich jakieś kilka % to już dramat) spada wyszczepialność, zwłaszcza wśród dzieci młodych rodziców, że ruchy antyszczepionkowe rosną w siłę i stąd grożą nam epidemie, a już koniecznie trzeba się szczepić na grypę - to pewnie tak a'propos "sezonu".

Z kolei negatywną wiadomością było ogłoszenie przez nią zwiększenie finansowania szczepień przez prezydenta miasta na HPV i pneumokoki.
Widać z tego, że na szczęście działania uświadamiające wszystkich ludzi zaangażowanych zaczynają już przynosić konkretne rezultaty i stąd ta ich kampania - na celowniku są duchowni, władze administracyjne, oświatowe...”

Rodzice muszą mieć świadomość, że propaganda proszczepienna może docierać do dzieci także poprzez przedszkola i szkoły.  W USA już pokazują w programach TV i w przedszkolach filmy agresywnie propagujące szczepienia wśród 4-latków, a w szkołach pojawiają się szczepienni agitatorzy z „pogadankami” reklamującymi szczepienia.

W niektórych szkołach zdarza się, że dzieci są przymusowo szczepione wbrew woli rodziców.   Rodzice powinni uświadomić dzieci i uodpornić je na taką propagandę.  W żaden sposób dziecko, które nie ma pojęcia o zagrożeniach dla życia i zdrowia ze strony szczepień, nie powinno samo decydować o ich przyjmowaniu.  Wykorzystywanie przez lobbystów farmaceutycznych naiwności dzieci do namawiania ich by poddawały się szkodliwym szczepieniom nie różni się od zachęcania ich przez dealerów do używania narkotyków.

Warte przeczytania:

Tureccy rodzice masowo odmawiają toksycznych szczepień. http://vaxxter.com/turkish-citizens-massively-refusing-vaccines/

Młoda kobieta umiera na ciężkie zapalenie płuc w tydzień po szczepieniu na grypę. http://vaxxter.com/arizona-mother-dies-suddenly-from-pneumonia/

Młoda kobieta zachorowała na stwardnienie rozsiane i oślepła po szczepieniu na grypę.

http://vaxxter.com/woman-claims-mandatory-flu-shot-blinded-her-left-her-with-ms/

Zmieniony ( 28.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.