Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Mordowanie nienarodzonych to biznes. Cennik.
Monday 19 April 2021 23:38:39.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Mordowanie nienarodzonych to biznes. Cennik. Drukuj Email
Wpisał: rząd Holandii   
29.12.2017.

Mordowanie nienarodzonych to biznes. Cennik.

Kliniki aborcyjne wspiera holenderskie państwo.

...nawet za pierwszą konsultację, ale pod warunkiem, że po niej nastąpi aborcja.

 

http://www.pch24.pl/mordowanie-nienarodzonych-jak-biznes--kliniki-aborcyjne-wspiera-holenderskie-panstwo,57185,i.html#ixzz52dJFgRgl


Na holenderskim profilu pro-life Mars voor het Leven/ Schreeuw om Leven (Marsz dla życia/Krzyk za życiem) na Facebooku opublikowana została wysokość subwencji, jakie kliniki aborcyjne otrzymują w tym kraju od rządu holenderskiego za procedury związane z przerywaniem ciąży.

 

Oto cennik:

 

1) 103,31 euro za konsultację, po której nastąpiło przerwanie ciąży;

2) 463,26 euro za zabieg w pierwszym trymestrze;

3) 586,06 euro za zabieg w pierwszym trymestrze z dużą dawką środków znieczulających lub znieczuleniem ogólnym;

4) 525,34 euro za zabieg w pierwszym trymestrze z prostaglandyną;

5) 648,13 euro za zabieg w pierwszym trymestrze zarówno z dużą dawką środków znieczulających, jak i znieczuleniem ogólnym, oraz prostaglandyną;

6) 698,38 euro za zabieg w drugim trymestrze;

7) 821,18 euro za zabieg w drugim trymestrze z dużą dawką środków znieczulających lub znieczuleniem ogólnym;

8) 760,46 euro za zabieg w drugim trymestrze z prostaglandyna;

9) 883,25 euro za zabieg w drugim trymestrze zarówno z dużą dawką środków znieczulających, jak i znieczuleniem ogólnym, oraz prostaglandyną.

  Obrońcy życia podkreślają, że dotacja rządowa przewidziana jest nawet za pierwszą konsultację, ale pod warunkiem, że po niej nastąpi aborcja.

Natomiast żadne środki nie są wypłacane za rozmowy, w których matkom proponowano by inne rozwiązania niż zabicie swojego dziecka. Dlatego kliniki aborcyjne nie informują przychodzących do nich kobiet o istniejących możliwościach pomocy i wsparcia dla nich i dla ich dzieci - każde odstąpienie kobiety od decyzji o aborcji jest dla nich czystą stratą finansową.

  Zadanie informacyjne przejmują na siebie holenderscy działacze pro-life, którzy stają przed wejściami do klinik aborcyjnych i próbują nawiązać rozmowę z wchodzącymi do nich kobietami, zachęcając je do wyboru życia oraz informując o możliwościach otrzymania wsparcia finansowego i materialnego w razie urodzenia dziecka. Jeśli uda się odwieść jakąś kobietę od decyzji o aborcji, zapewniają opiekuna, który utrzymuje z nią regularny kontakt. Działania te są oczywiście ograniczone posiadanymi zasobami personalnymi i finansowymi.

  Holenderskie organizacje pro-life organizują też marsze dla życia (ostatni odbył się w Hadze 9 grudnia i zgromadził imponującą liczbę kilkunastu tysięcy ludzi z całej Holandii) oraz akcje modlitewne i edukacyjne. Wnioskują też o to, aby zadanie informowania o konsekwencjach aborcji, spoczywające na klinikach aborcyjnych, zostało przeniesione na inne, niezależne podmioty. Kliniki te z oczywistych przyczyn nie informują bowiem o prawdziwych skutkach aborcji.

  W Holandii dokonuje się 31 tysięcy aborcji rocznie. Przerwanie ciąży jest dopuszczalne po konsultacji z lekarzem do 24 tygodnia.

  dom Źródło: Mars voor het Leven/ Schreeuw om Leven

==============================

Urodzonych też!

Criminals freeze kids in ice in order to harvest organs

living hell!
Trafficking in mainland China, frozen children, organ trading!
Folks beat child traffickers!

Mother witnessed the child's body collapsed cried!


Read more at https://www.liveleak.com/view?i=1b6_1514285832#sppYyT2Abec3lD8S.99

Zmieniony ( 31.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.