Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium
Friday 04 December 2020 09:24:35.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium Drukuj Email
Wpisał: Keele University and Kings College Hospital w   
30.12.2017.

Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/123396-tkanka-mozgowa-autystykow-przesiaknieta-aluminiumAluminium w szczepionkach od dawna podejrzewano iż jest jedną z możliwych przyczyn autyzmu. Nowe badania [new research] przeprowadzone na Keele University and Kings College Hospital w Brytanii teraz potwierdzają to podejrzenie. Badacze znaleźli znaczne ilości aluminium w mózgach zmarłych osób u których zdiagnozowano autyzm.

Zaburzenia ze spektrum autyzmu odnoszą się do stanów neurorozwojowych, które mogą być  łagodne do ciężkich. Pamiętajmy, że według danych CDC, u 1 na 68 dzieci zdiagnozowano autyzm. Mówią one, że chłopcy są 4.5 razy bardziej podatni na autyzm niż dziewczynki.

Dowody są  jasne: osoby dotknięte autyzmem mają wysokie stężenie aluminium w mózgu

W badaniach do tej pory związku między autyzmem i aluminium w szczepionkach naukowcy głównie badali włosy, mocz i krew na poziomy aluminium. To badanie sprawdza tkankę mózgową zmarłych osób zdiagnozowanych na autyzm.

Badania te przeprowadzono na 5 osobach w wieku 15-50 lat. Ilości aluminium okazały się być niezwykle duże w porównaniu z osobami nie dotkniętymi autyzmem. Nienormalne ilości aluminium znaleziono w komórkach układu naczyniowego, opon mózgowo-rdzeniowych oraz biało-szarych wszystkich badanych osób.

Wyniki tych badań opublikowano w  Journal of Trace Elements in Medicine and Biology.

Niemowlęta którym wstrzyknięto 500 x więcej aluminium CDC uważa za „bezpieczne”

Profesjonaliści od zdrowia i rodzice od wielu lat walczą z dodawaniem aluminium jako adiuwantem (mechanizm dostawy) w szczepionkach. Tzw. „bezpieczna dawka” aluminium dla dorosłych jest 25 mcg, a tylko 10 mcg dla niemowląt.

Ale szacuje się, że dzieci które otrzymały rekomendowane szczepionki w USA dostają prawie 5.000 mcg w pierwszych 2 latach życia [close to 5,000 mcg within the first couple years of life]. Jest to prawie 500 x więcej niż bezpieczna dawka aluminium dla niemowlęcia.

W 2013, naukowcy z University of British Columbia opublikowali wyniki pokazujące bezpośredni związek między autyzmem i szczepionkami pediatrycznymi zawierającymi ten adiuwant. Toksyczność tych szczepionek wywołuje poważne reakcje autoimmunologiczne i zapalne u wielu zaszczepionych dzieci.

Obudźmy się: musimy żądać usunięcia aluminium ze szczepionek

Tylko szczepionka przeciwko zapaleniu wątroby podana w pierwszym dniu życia naraża niemowlęta na około 250 mcg aluminium. A to jest tylko początek pozornie niekończącego się harmonogramu szczepień przez który dzieci muszą przejść w pierwszych latach życia.

CDC dobrze wie, że aluminium jest toksyczne dla organizmu człowieka, a jeszcze zaleca wiele szczepionek dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Czas żeby rozpoznać najbardziej oczywiste fakty; ta praktyka jest brutalna i nieludzka, i społeczność lekarska/ naukowa powinna razem pracować żeby znaleźć bezpieczniejsze rozwiązanie.

https://www.naturalhealth365.com/aluminum-autism-2396.html

Przypomnijcie sobie kalumnie o dr Andrew Wakefieldzie jak ta:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield

i co mówią NASI SPECE.

więcej tutaj https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/szkodliwe-szczepionki/

I za co prześladowani są dr Jaśkiewicz i dr Czerniak? Zobacz na youtube.

Tłum./opracowanie: Ola Gordon

https://www.naturalhealth365.com/Źródło: Wolna Polska – WiadomościZmieniony ( 30.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.