Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow SKARBONKA...CZYTAJCIEŻ
Friday 07 August 2020 19:39:45.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Migawki 18 Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
02.01.2018.

 Poniższa propozycja głównie dla Nowych. Im też "broń w domu" się przyda. Jeszcze tylko parę dni. BROŃ, którą należy mieć w domu - na ciężkie czasy. KARNAWAŁ obniżki cen na moje książki.

To, czego jesteśmy uczestnikami czy widzami, to nie jest walka polityczna. To próba zgwałcenia nas, byśmy uznali za normalne beatyfikację zła, rabunku, zboczeń, zdrady Ojczyzny.

===================

10 lutego 1940 pierwsza wielka wywózka Polaków, szczególnie inteligencji na Sybir. Mnie trzylatka wzięli z Białowieży z matką i nianią, która poszła dobrowolnie, nie chcąc mnie zostawić [szpiony kapitalistow – mówił Żydek z czerwona opaską NKWDzistom]. W wywózkach roku 40-go wzięto ok. 1 800 000 ludzi, jak oceniano ok. 1950-go. Potem „postępowcy” tę liczbę zmniejszali. Ilu wróciło? Może 15 %? Chyba p.rezydent Duda mógłby wszystkich, którzy wrócili i dożyli- zaprosić na stakan samogonu. [kolega dodał: Ili spirta. Pijamy na wdechu’]. Na pewno się zmieścimy.

=============================

Już jest ten moment, kiedy trzeba stanąć twardo w obronie polskich wartości, w obronie prawa do bycia Polakiem we własnym kraju.

Oto się już głos rozchodzi: Wstańcie bracia uśpieni !

==============================

-----Jest już później, niż myślisz -----
 
Mosbacher Żorżeta – persona non grata. W mediach - przykro rzec – reżimowych - CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o petycji do Białego Domu. By każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU [do 27 grudnia]. 11 grudnia jedynie 5600 podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

==========================

Droga Żorżetko! - Życzenia dobrych Świąt Bożego Narodzenia. 

====================

Trzy OSTATNIE dni Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia   - Z dedykacją autora. Do godz. 24-tej w Wigilię.

=======================

Nasz korespondent terenowy donosi: Ksiądz Predykant oznajmił wiernym, że teraz najgroźniejsze dla człowieka są gazy AZOT I CEODWA. I trzeba z nimi walczyć.

  
==============
Leszek Miller: W niedawnym sondażu PO, Nowoczesna, SLD, PSL, Razem i Teraz idąc w jednym bloku otrzymałyby 50 procent głosów. Gdyby dodać PiS byłoby 88 procent. :) :) 
Czyli - jak proponował Kisiel - Chrześcijańska Unia Jedności. 
============
Bush starszy, członek ponurej i groźnej loży Scull and Bones, poszedł na Sąd Boga. A pajace, Bolki i Lolki oddają hołdy.

-----------

Mogą być paro-dniowe opóźnienia w wysyłce książek, bo prowadzę wyczerpującą walkę obronną – władze Warszawy wymuszają rezygnację z ogrzewania domów drewnem, paliwem bardzo tanim i w 100% odnawialnym [zero netto emisji CO2 i zero SO2] na rzecz gazu -paliwa nieodnawialnego i drogiego, importowanego. A jest mróz.

============

====================

Jest już później, niż myślisz

==================

To jawna pornografia [ w znaczeniu ustawka tirówek]: „Rząd” i „Sejm” dają się - już otwarcie - gwałcić przez bandę z UE. Tak w sprawie sądownictwa, jak i haraczu za CO2. To pierwsze to triumf bezprawia. To ostatnie skutkuje strasznym wzrostem cen energii, więc kosztów utrzymania. Niepewność: To namiestnicy czy dzierżawcy "tutejszego interesu"? Ale "dają" tak Żydowi, z Izraela, USA czy międzynarodowemu, jak i satano-masonom prowadzącym pijaczków z UE.

======================

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

===============================================

  [kuria warszawska nie lubi Mszy św. ]   KAZANIE.

Piątek, 9 listopada, po wypowiedziach premiera i min. „obrony narod.” w TVP:  My Polacy mieliśmy na pewno trudniejsze chwile. Ale sytuacji tak żałośnie absurdalnej nie pamiętam.

Dogadali się”. Złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma. Idziemy.

Marsz Niepodległości 2018 - relacja z serca wydarzeń - na żywo! [HD]    Słabiutkie technicznio, a i merytorycznie, bardzo...

 

 

 

 

 

 

  ===============

Brzytwa pt. "S. Krajski z prof. M. Dakowskim o FOZZ, masonerii, CIA i niszczeniu polskiej gospodarki

================================

Z abp. Lengą o działaniu diabła, III Tajemnicy Fatimskiej, fałszywym miłosierdziu, roli biskupów.…

Kolejna BRZYTWA. KONIECZNIE wysłuchaj, szczególnie jak nie masz czasu czy sił !! Czy NADZIEI. 45 minut

=================

MateuszekM stoi se na Kasprowym i chwali się w TV tym, że wykupił Kolejkę. Ale za NASZE pieniądze więc chcemy wiedzieć, za ile sprzedali, a za ile odebrali - Nie wolno o tym mówić?
===================
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??
Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to uzyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].
O szczegółach wielkiego, zaplanowanego rabunku Polski w latach 1988/92 i konsekwencjach jego tuszowania i przedawniania wiedzieli premierzy, ministrowie finansów i sprawiedliwości. Przedstawiano im dokumenty. Z uprzejmości nie posądzam ich o matołectwo, szczególnie, że dotyczy to wszystkich. Pozostaje więc: Albo skrajne tchórzostwo, albo UDZIAŁ. Trivium.
==============================

Szczyt przewrotnej bezczelności - ale i zawrotnej głupoty: TUSK: "przesłanie Mandeli i Wałęsy, by zło dobrem zwyciężać”

 
Po 12 latach bezczynności „polskie służby” zauważyły mózg FOZZ TW Grabiański [DTPrzywiecz.] na Florydzie. Pewnie kumple [też z CIA] uznali, że czas go oczyścić, przebaczyć drobne pomyłki... A gdzie miliardy nam zrabowane ??
Triumfalny WJAZD NA SŁONIU [jumbo] , by dopilnować swych intersów w POlsce. Waterloo „wymiaru sprawiedliwości”.
=======================
Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo! Ty za nami przemów słowo, Maryjo!

Miej w opiece naród cały, który żyje dla Twej chwały, Niech powstanie znów wspaniały, Maryjo!

========

Wzywam wszystkich, aby żarliwie modlili się w intencji Świętej Matki Kościoła i błagali o wstawiennictwo Matki Najświętszej. Jesteśmy trzodą Jezusa Chrystusa. On jest Panem Tego Kościoła, a Jego Duch Święty przeprowadzi nas przez tę ciemność.

Wszechmocny Boże, Ojcze, Synu i Duchu, zmiłuj się nad swoim Kościołem i oczyść go w ogniu Twojej Miłości.

Błogosławiona Maryjo, módl się za nami. Wszyscy święci papieże i biskupi w Niebie, módlcie się za nami.Wszyscy święci, módlcie się za nami.

==========================

Oburzonym [z Boya]:

Krytyk i eunuch

z jednej są parafii

obaj wiedzą jak,

żaden nie potrafi.

=====================

19.08.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 Od 15 sierpnia do 7 października: Międzynarodowy Różaniec Święty za Ojczyzny.

 Wyłom czy PRZEŁOM: Diecezjalna INICJATYWA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ ZA OJCZYZNĘ

================================

Książki cyfrowe [w formie jpg czy pdf]  są - celowo chyba - podłej jakości: Można sobie (z trudem) wydrukować, ale program skanujący już "nie rozumie".

=====================
Błyskawiczne zmiany ustawy o IPN ukazują, że nie mamy już Sejmu, lecz Knessejm. Nie mamy już Polski, lecz Polin. Powtórka Sejmu niemego [1717]

["Pilny wniosek premiera Mateusza Morawieckiego ws. zmiany ustawy o IPN i rezygnacji z zapisów penalizujących przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich. Takich zmian domagały się środowiska żydowskie, a także USA i Izrael."]

Jeśli się mają tylko za masonów i sługi Żydów, to są zbrodniarzami. Ale jeśli się mają za Polaków, to są też zdrajcami.

Rachuby, by zrobić TO w czasie euforii piłką spowodowanej – zawiodły. Więcej ludzi widzi i rozumie, co się dzieje.

====================
LXXV CZUWANIE KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ ZA OJCZYZNĘ

29/30.06 Jasna Góra

======================

Veni, Sancte Spiritus, reple tuorum corda fidelium et tui amoris in eis ignem accende.

Przyjdź Duchu Święty, napełnij serca Twoich wiernych i zapal w nich ogień miłości Twojej.

==================== 

Kopanie się koło piłki leci codziennie na TVP1, TVP Sport, a na TVP Info... też to omawiają. CIĄGLE !! W jakim celu powielają,

a co, przez "igrzyska" chcą ukryć te prymitywne spryciule z TV, a ściślej - ich prowadzący?

Lasy oddają? Węgiel? Naukę niszczą. Może już montują importowaną pompę do odessania 447?

==================================

Aj-waj w me®diach o pożarach wysypisk. Było ich kilkadziesiąt. [I nowe wybuchają !!] Żaden pismak nie wspomni, dlaczego już przed laty nie zakazano importu śmieci!! A czemu podpalacze nie są skazywani? Chiny odmówiły przyjmowania tych trucizn !!

=================
Andrzej Sadowski, prezydent Centrum A. Smitha. Podatek VAT od wydatków poniesionych na dzieci zabiera ok. 75% wartości programu 500+. [A VAT ciągle na rabunkowym poziomie 23%. Zmniejsz choć do 17%] ====================
Jest dodruk książki „O to, co najważniejsze”. Szczegóły po prawej, w „Polecanych”. Dowiaduję się, że mail'e z prośbami o książki .. „się gubią”. Proszę więc chętnych i tych, co nie dostali odpowiedzi, by poza mail'em dzwonili do mnie. Kabli nie tną [jak w 81-szym] , eteru jeszcze nie kradną.
==============================

Premier: Dla osób z niepełnosprawnościami, bardzo wysokimi, przeznaczamy środki o wartości od 2,5 do 3 tys. zł netto na rękę. Rząd chce dać niepełnosprawnym dodatek w „formie usług rehabilitacyjnych”. Co za soc-bełkot, i jak bezczelny: To daj nam to naprawdę na rękę, nie zwiększaj za te pieniądze liczby „urzędników od pomocy", mopsów. Jak dużo „autorytetów” i zaniepokojonych staruszek pokazują w TV, z inniej strony pchają się nawet cienkie Bolki i podobne szumowiny. A ci - z jakże głupimi argumentami, np. „to co rząd ofiaruje, to ponad 520 zł/mies”. Dlaczego więc nie dać tego mniejszego, czego żądają naprawdę zrozpaczeni ludzie?

======================

20.5.18 Poznań i Zamość - comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

=========================

Matury 2018. Jak się mówi poprawnie: Słowenia czy Słowacja?

=========================
10 maja rano: Tru[m]p podpisał 447. Śmierć resztek nadziei „na Amerykę”, kołaczącej się u naiwnych. Ja nań liczyłem...

13.05.18 – Biłgoraj, Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

13.05.18 Opole, Wałbrzych – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 ================ 
Pola Elekcyjne w Warszawie godz.15-ta przy figurze Chrystusa Miłosiernego (róg ul. Elekcyjnej i Górczewskiej)

2 maja 2018 – Wolna elekcja Jezusa Chrystusa na Króla Polski! Transmisja: https://youtu.be/N6zdUKR9YYE

===================

Stanisław Michalkiewicz 2 maja wyszedł ze szpitala. Dalej bardzo prosimy o modlitwę.
=======================
Minister sprawiedliwości w drugim rządzie Belki: Andrzej Kalwas
Żydowscy rabusie z USA przełamali kolejną barierę [już cały Kongres]. "Podpis prezydenta [Trump] to tylko formalność". „Sojusznika” - poznaliśmy. A Gowin śpiewa „Nic się nie stało”... Razem z Ciaputkiewiczem i podobnymi - tańczy, jak mu Chochoł zagra. Czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci sie ino sznur....

Komentarz Ziemkiewicza:  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2018/04/Zimkiewicz-golas.jpg

 

Pan Jajako to przeciwieństwo Pana Cogito.

==========================

Sataniści u władzy dopięli swego: Zabili Alfiego. Niespełna dwuletni chłopiec zmarł dziś w nocy, po pięciu dniach od odłączenia aparatury wspomagającej oddychanie – w tym czasie Alfie był głodzony przez kilkadziesiąt godzin.

==============================

P.rezydent całe przedpołudnie [w piątek] ćwiczył przed lustrem spontaniczność Swych gestów: wysuwania szczęki i ręki. Gdy Doradcy uznali, że więcej spontanu z niego nie wycisną, zaraz dał głos po stronie Niesprawnych.

Oby było to serio, dla Niesprawnych, oczywiście. Renta Niesprawnego: 862, 68 zł.  Renta zaś ZUS z tytułu "całkowitej niezdolności do pracy" 1235,76 zł

==================
Wielki Czwartek: „Panie, daj nam kapłanów, Panie daj nam wielu kapłanów, Panie, daj nam wielu świętych kapłanów !!
======================

Orła Wrona znów pokona(ła)! Duduś i Stolzman zwycięzcy ! Bul-K. o ustawie: to „pomysł z piekła rodem”.

Prezesie! Premierze! Czas na procedurę "impeachment'u” ! Chyba, że jesteście współwinni...

=====================

O, Boże !! Prosimy, byś zechciał obudzić ze śpiączki choć ćwierć Narodu, na Czas !!

Celem Abrahama było wyżebranie od Boga, by nie niszczył Sodomy, jeśli się tam znajdzie, no, może nie 50-ciu... choć dziesięciu Sprawiedliwych. Naszym celem jest wyżebranie od Boga, by obudził choć ćwierć Narodu... Nyyyy.... Panie, choć 10 % !

===================

Gniezno, Kraków – Pierwsza Sobota 7. kwietnia, Pokutny Różaniec i Msza Święta za Ojczyznę przy relikwiach Głównych Patronów Polski

======================================

 Wy przestańcie o nas kłamać, to my przestaniemy mówić o was prawdę.

========================

W środę, 21 III minister spr. zagranicznych, Czaputowicz w sejmie godzinę- półtorej mówił o priorytetach swej polityki. Ani słowem (wg TVKury) nie ustosunkował się do trwającej już miesiące brutalnej agresji przeciw Polsce międzynarodowego żydostwa ani państwa Izrael !! Potem bardzo go chwalił Jajakoprezydent Duduś -i też ani słowa o tym!! To jest ta szpica V Kolumny !!

mail'em: Piąta, byłoby pół biedy. Niestety, jest to kolumna pierwsza, i jedyna. Jest w niej i prezydent i minister.

==========================

Ci lokalni lokaje unijni w „Polsce” nawet utrącenia absurdów ciągłej zmiany czasu nie mogą przeprowadzić: „Okazuje się, że taki pomysł byłby niezgodny z unijną dyrektywą 2000/84/WE” k... j..m...

OPOLE. Pokutny Marsz Różańcowy w każdą trzecią środę miesiąca. DZIŚ. Msza Św. o 18-tej w intencji Ojczyzny w kościele Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha. Marsz wiedzie wokół Uniwersytetu Opolskiego, dalej do Ratusza i na pl. Wolności, kończy się przy katedrze pod figurą bł. Księdza Popiełuszki.

=======================================

Dziadek śp. Piotr mawiał 150-160 lat temu: Kiedy starzec przeżyje marzec- będzie zdrów. Kiedy baba w maju słaba - pacierz mów. Do maja daleko, ale pacierz za mnie teraz się przyda. Słabość to nie skutek czarowników z kukiełką i igłami – bo to uczciwego się nie ima, ale klątwa wraca, jak w zwierciadle Bazyliszka. Proszę więc o pacierz.

===================================

BIELSKO BIAŁA sobota, 17-go: O godz. 15-tej Pokutny Marsz Różańcowy spod kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zakończenie Mszą Świętą za Ojczyznę o godz. 18-tej w Starym Bielsku w kościele Głównego Patrona Polski św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

=====================

Szóstego marca zmarł nagle Jacek BEZEG, jeden z najofiarniejszych i najodważniejszych rycerzy Prawdy i Polski. Cześć Jego pamięci! http://jacekbezeg.pl/ Oby Dobry Bóg dał następcówBardzo was potrzebujemy.

=================================
Czekamy na Kulminację.

Z bronią w ręku [ Różaniec]

=================================================================

Wy przestańcie o nas kłamać, to my przestaniemy mówić o was prawdę.
============================

W marcu czuwanie Krucjaty Różańcowej na Jasnej Górze o tydzień wcześniej – czyli 23/24 marca 2018

11 marca w niedzielę o godz. 18:30 Msza święta za Ojczyznę. Kościół ojców redemptorystów Kraków, ul. Zamoyskiego 56


  Irlandczycy przyjmą Jezusa Chrystusa za Króla, 18-go marca. Pomóżmy im modlitwą ! Pray with us

11.3.2018 - Biłgoraj, Warszawa - Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

==========================

Polish Holocaust https://www.youtube.com/watch?v=PgYFMbvEnMA pięć minut. 

How deep are you? https://m.salon24.pl/70cac5dc1e83ad8ee914a38fe293149a,750,0,0,0.jpg

=================

Polish Holocaust

https://www.youtube.com/watch?v=PgYFMbvEnMA

pięć minut
masowe mordowanie Polaków za polskość

Przesyłajcie swym znajomym Żydom, szczególnie w USA i Israel.

=====================
 
Środa Popielcowa, dzień ścisłego postu i pokuty. A św. Walenty to patron chorych: osób cierpiących na epilepsję, a także opętanych. Pamiętajmy, by w trudnych przypadkach dręczeń demonicznych zwracać się do tego świętego.
=========================
TAK, to nie tylko zdrajca, ale sq.....n. Nie z banana jednak wystrugany, ale z g... Przemieszcza się po schodach tak, byśmy nie zorientowali się, czy wstępuje, czy schodzi.
 
W tak ciężkiej dla Polski sytuacji agresji z zewnątrz ŻĄDAMY orędzia do Narodu tego z panów, który jest realnym przywódcą, z PRAWDĄ o zagrożeniach, w tym o bezczelnej i hucpiarskiej ustawie 447 przepychanej przez rabusiów z USA. Nie ukrywać ew. tajnych „umów”! PRAWDA naszą bronią.

To nie żydzi rządzą światem, ale Pan Bóg.

==========================

Zdziwienie.. :   http://jacekbezeg.pl/2018/02/10/zdziwienia/

==================================

O, Matko! To dziś [10 lutego] mija 78 lat, jak nas nocą na Sybir zabierali, a żydowscy pomagierzy KGB [NKWD] z czerwonymi opaskami brutalnie poganiali. Zimno było.

======================

Mężyk stanika, 10 lutego : "Dziś diabeł podpowiada nam ciężką chorobę umysłu - antysemityzm, musimy go odrzucać". [ w obecnej sytuacji jawnie wrogiej Polsce i polskości, brutalnej agresji !!]

===============================================

Rządzący nami rżną głupa na zasadzie: „Udajemy, że my nie wiemy, że wy wiecie, że my wiemy - możemy wszelkie pytania traktować z góry i z pełną pogardą”, a pomocne tu są „autorytety moralne” i „liderzy opinii”, którzy już wiedzą, co mają mówić i jak się określać.
===========================

Żądamy dokończenia ekshumacji w Jedwabnem, bezprawnie zablokowanej przez Lecha Kaczyńskiego na żądania jakichś rabinów.

======================

."Mirku, komuś ważnemu nacisnąłeś na odcisk, czyżby eskimosom"…  Google BLOKUJĄ część mych artykułów. Dowiedzieliśmy sie o tym w zagranicznym języku ! Ojropa !! Dawajcie sobie radę Czytelnicy. Zawiadamiajcie mnie, gdy cenzura będzie zbyt złośliwa.

===========

Barter to wymiana. Rozpocząłem od słoików z miodem rzepakowym za moje książki. 1:1 !! Może ktoś ma gęś, królika, zająca czy jaja na wymianę? Może ziemniaki w płynie? Ale papierki z królami Kazimierzem czy Jagiełłą też przyjmuję. Oferuję strawę intelektualną oraz broń w trwającej, coraz okrutniejszej wojnie.

=========================

Prezes &Co walczą o „dobrostan zwierząt”. Czemu tylko o samopoczucie norek i szynszyli? Szczególnie tych, które na skutek waszych zakazów się nie narodzą?

Świnie czy woły są obrażane porównaniami do (p)osłów ! Byłoby mniej o te dziesiątki milionów obrażanych! Zrezygnujcie więc z szyneczki i schabowego! Jedzcie lebiodę – ale SAMI. A może – lebioda też cierpi i ma niespełnione marzenia? Aaaaa ? Prezesie??

===============

TV Kury: Premier MM z gospodarską wizyta w oborze. Podoba się Wam? - Leeepsza Zmianaaaa !! -ryczą rozentuzjazmowane Krowy. Krwawy Maciek się w grobie przewraca

============================

Niektórzy hierarchowie Kościoła w Polsce obchodzą 17 stycznia „dzień judaizmu”. Po raz 21-szy.. . BIBUŁA wydała z tej okazji specjalny numer. Gorąco zachęcam.

=================

Poznań, Zamość [21-go] , Siedlce [28-go] - Pokutne Marsze Różańcowe.

============================

W Chmielnickiej Elektrowni Atomowej awaryjnie wyłączono jeden reaktor. WWER-1000, budować zaczęto go 30 lat temu.. Taka świeżynka.. . To 240 km na wschód od Lwowa; do roku 1954 to był Płoskirów, nad Bohem.  Nie ma podejrzeń o skażenie radioaktywne. 5 stycznia. MD

========================
Synuś, ty się strzeż bredni taty Kornela! Np. o przyjęciu 7 tysięcy uchodźców. Może go zaknebluj, lub w jakiś kaftanik? Bo inaczej wcześniej wylecisz na śmietnik, niż to jest przewidziane w ichnim scenariuszu ! Wywiad MM 1 stycznia w TVP Info budzi jakąś nadzieję. 
=========================================
W noc sylwestrową artykuł Michalkiewicza [od godz. 1-szej do 9-tej rano] otworzyło 105 osób. A wszystkich artykułów otworzono w tym czasie - 10 tysięcy.. Nie wszyscy oglądali kurze wygłupy i deprawacje..  Warto więc pracować.

=====================

Przywracam wpis z końca roku. To JEDYNE miejsce, gdzie moje książki mogę reklamować. Może dotrze do tych spośród stu tysięcy ludzi, którzy „czasem wchodzą” na mą stronę. Może dotrze do księgarzy- chyba istnieją mniej bojaźliwi?? Lub do ich znajomych choćby.

O to, co najważniejsze” to skuteczna broń na nasze czasy. Nie powinna rdzewieć w magazynie. Kupujcie, proponujcie znajomym. A „O energetyce dla użytkowników oraz sceptyków” dla tych, co chcą tanio ogrzać dom, wiedzieć, czemu rządzący ciągle nam grożą energetyką jądrową, o totalnym ocipieniu i jego kosztach, o co „zachód” tak walczy w Afganistanie. Oraz „Cud nad Wisłą” płk. Arciszewskiego!

W księgarniach ich nie ma. W hurtowniach "nie potrzebują". A cenzury w „ten kraj” też nie ma... Dowiedziałem się od Bajwalca, że wielka firma zaczynająca się na ON.. żąda za trzy dni mocnej reklamy dwieście tysięcy złotych.

Zmieniony ( 13.02.2019. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.