Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 26 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Rasistowskie łapanki w Izraelu. "Imigranci mają trzy miesiące na opuszczenie kraju".
Wednesday 21 October 2020 01:14:25.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Rasistowskie łapanki w Izraelu. "Imigranci mają trzy miesiące na opuszczenie kraju". Drukuj Email
Wpisał: Jonny Daniels   
04.01.2018.

Rasistowskie łapanki w Izraelu. "Imigranci mają trzy miesiące na opuszczenie kraju".

Dlaczego milczy Jonny Daniels?

http://wprawo.pl/2018/01/03/rasistowskie-lapanki-izraelu-imigranci-maja-miesiace-opuszczenie-kraju-dlaczego-milczy-jonny-daniels/Izraelski urząd ds. ludności i imigracji wydał oficjalne oświadczenie skierowane do tysięcy migrantów z Afryki, którzy podobnie jak muzułmanie do Europy, dostali się do Izraela. Izraelskie władze dały imigrantom trzy miesiące na opuszczenie kraju. Po tym czasie izraelskie służby przeprowadzą łapanki i wsadzą imigrantów za kraty.Urząd ds. ludności i imigracji wezwał w poniedziałek [1 stycznia.. MD] migrantów z Sudanu i Erytrei do „dobrowolnego wyjazdu do swojego kraju lub kraju trzeciego”, czyli – jak pisze agencja AP – do Rwandy lub Ugandy. Izraelczycy zapewnili, że każdemu nielegalnemu imigrantowi, który postanowi pójść za radą izraelskiego urzędu, na odchodne wręczy 3,5 tysiąca dolarów oraz pomoże w przygotowaniu dokumentów podróżnych.

Urząd ds. migracji i ludności poinformował BBC, że w Izraelu przebywa obecnie 38 tysięcy nielegalnych imigrantów, których oni nazywają „infiltratorami”. Tymczasem sami imigranci, proszą Izraelczyków o pomoc, ponieważ jak twierdzą, uciekli przed krwawymi wojnami, która panuje ich krajach.Żydzi nie mają zamiaru patyczkować się z Afrykańczykami. Widać to chociażby podczas manifestacji anty-afrykańskich, które odbywają się w Tel-Awiwie, a podczas których żydzi deklarują eksterminację nielegalnych przybyszów (zobacz wideo). Krótko mówiąc, Izraelczycy pozwalają sobie na coś, co w cywilizowanej Europie jest po prostu nie do przyjęcia. Tymczasem nie kto inny, a europejskie organizacje pozarządowe finansowane przez żydów perorują o polskim „antysemityzmie”, „ksenofobii” i „rasizmie”, który ich zdaniem wylewa się podczas na naszych ulicach.Rasizm w Izraelu kwitnie i żadna międzynarodowa organizacja, poza publikacjami, nie ma zamiaru problemowi przeciwdziałać?

Czyżby wiadoma społeczność, bijącą pałką antysemityzmu na lewo i prawo, zbudowała sobie nietykalność na świecie?

Zwrócić należy również uwagę na fakt, że mocno zaangażowany w politykę Izraela piewca multikulturalizmu Jonny Daniels, który twierdzi, że nie otwierając się na islamistów w Polce jestem zwykłą „rasistowską szumowiną”, w sprawie żydowskiej „nietolerancji” nie ma odwagi zabrać głosu. Czy ci, którzy grożą Afrykańczykom łapankami nie są już „rasistowskimi szumowinami”? A może ja pisząc o tym wszystkim daję upust „zezwierzęconemu antysemityzmowi”?

Świat stanął na głowie!

Zobacz: https://ebd.cda.pl/620x368/176233628/vfilm?autostart=1Zmieniony ( 04.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.