Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK 2010 arrow adres Białej Księgi nt. Zbrodni Smoleńskiej
Friday 30 October 2020 14:21:54.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
adres Białej Księgi nt. Zbrodni Smoleńskiej Drukuj Email
Wpisał: zespół   
30.07.2010.

         Poniżej adres „Białej Księgi”, szczegółowego spisu „pytań” do prokuratury polskiej i do władz RP. Każdy, kto chce mieć wyrobione własne zdanie o przebiegu „śledztwa”, powinien to przestudiować, najlepiej po wydrukowaniu.  Lub też - ci pilniejsi - rozpowszechnić. Proszę o komentarze, szczególnie dotyczące ew. „dziur” w tych pytaniach.

         Poważne potraktowanie tych pytań mogłoby (i powinno) doprowadzić (przy okazji) do natychmiastowych aresztowań osób uczestniczących w licznych matactwach.  M. Dakowski

http://home.comcast.net/~fotoszop/ks/Biala_Ksiega_S24.pdf

 

Wydrukował ją też ANTYK, t/f. 22 758 03 59,  www.antyk.org.pl , www.ksiegarnia.org.pl  

Zmieniony ( 04.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.