Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK 2010 arrow adres Białej Księgi nt. Zbrodni Smoleńskiej
Friday 18 October 2019 23:15:17.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
adres Białej Księgi nt. Zbrodni Smoleńskiej Drukuj Email
Wpisał: zespół   
30.07.2010.

         Poniżej adres „Białej Księgi”, szczegółowego spisu „pytań” do prokuratury polskiej i do władz RP. Każdy, kto chce mieć wyrobione własne zdanie o przebiegu „śledztwa”, powinien to przestudiować, najlepiej po wydrukowaniu.  Lub też - ci pilniejsi - rozpowszechnić. Proszę o komentarze, szczególnie dotyczące ew. „dziur” w tych pytaniach.

         Poważne potraktowanie tych pytań mogłoby (i powinno) doprowadzić (przy okazji) do natychmiastowych aresztowań osób uczestniczących w licznych matactwach.  M. Dakowski

http://home.comcast.net/~fotoszop/ks/Biala_Ksiega_S24.pdf

 

Wydrukował ją też ANTYK, t/f. 22 758 03 59,  www.antyk.org.pl , www.ksiegarnia.org.pl  

Zmieniony ( 04.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.