Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja arrow "Prawicowi" dziennikarze kpią z alarmu wobec żydowskich roszczeń JUST
Thursday 17 January 2019 06:06:57.26.
W Y S Z U K I W A R K A
"Prawicowi" dziennikarze kpią z alarmu wobec żydowskich roszczeń JUST Drukuj Email
Wpisał: "Prawicowi"   
11.01.2018.

"Prawicowi" dziennikarze kpią z alarmu wobec żydowskich roszczeń JUST

[a RZĄD ???? md]

http://www.fronda.pl/a/prawicowi-dziennikarze-kpia-z-zydowskich-roszczen,105072.htmlDo kuriozalnej sytuacji [raczej : tragicznej, bo "dziwnego " w tym nic niestety nie ma.. M. Dakowski] doszło podczas programu „W tyle wizji”, emitowanego w publicznej TVP Info 5 stycznia.

Podczas emisji odcinka, do programu dodzwonił się zaniepokojony widz z Kanady, który szanownym gospodarzom, redaktorom prawicowego portalu wPolityce.pl oraz widzom, opowiedział o procedowanej właśnie w amerykańskiej Izbie Reprezentantów ustawie s.447, zwanej też JUST Akt.  
       W przypadku jej uchwalenia i podpisania przez prezydenta Trumpa, Polsce mogą grodzić roszczenia amerykańskich organizacji żydowskich na kwotę sięgającą 65 miliardów dolarów, czyli mniej więcej tyle ile wynosi roczny budżet naszego kraju. Pan Leszek sygnalizował przy tym, że niemal nikt, poza red. Rachoniem, w publicznych mediach o tej sprawie nie informuje.

       Jednak 65 miliardów dolarów dla redaktora Krzysztofa Feusette’a i redaktor Doroty Łosiewicz wydały się być nic nie znaczącą drobnostką. Wyglądający na poirytowanych dziennikarze, nie tylko nie zainteresowali się aktem prawnym, mogącym mieć dla Polski skutki katastrofalne, ale skwitowali wypowiedź polonusa ironią i drwiną. Przedstawiona przez słuchacza sugestia o braku jakichkolwiek, poza drobnymi wyjątkami, informacji w polskich mediach o grożących Polsce miliardowymi odszkodowaniami procedurach, została skwitowana przez pana redaktora następującym pytaniem: „proszę powiedzieć, czego pan od nas oczekuje w tej sprawie?”

Czego zatem może oczekiwać zatroskany widz od inteligentnych dziennikarzy, siedzących akurat w studiu telewizji publicznej, na wizji?

Mamy zagadkę.   

Tu nie ma mowy o pomyłce. To nie był ani TVN ani Polsat. Tak wyglądała poziom dyskusji w publicznej telewizji o potencjalnie śmiertelnych zagrożeniach dla państwa polskiego, prowadzonej przez dwójkę niepokornych, prawicowych publicystów z patriotycznego portalu wPolityce.pl. Co prawda rzecz miała miejsce w programie satyrycznym, jednak oglądanym przez kilkaset tysięcy widzów. Skwitowanie takiej informacji kpiną i drwiną może wywoływać w widzach wrażenie, że mamy do czynienia ze sprawą niepoważną, mało istotną, czy wręcz nierealną. 
  Należy postawić pytanie: kto w takim razie ma informować obywateli naszego kraju o tym, co tak naprawdę dzieje się w sprawach dla Polski ważnych? Czy tak ma wyglądać „pilnowanie Polski”, deklarowane przy każdej możliwej okazji przez prawicowych dziennikarzy?
        Redaktor Łosiewicz raczyła przy tym dodać, że „my trochę bardziej żyjemy naszymi problemami”. To znaczy jakimi? Jakimi problemami żyje kwiat prawicowego dziennikarstwa, jeśli nie działaniami legislacyjnymi, mogącymi doprowadzić Polskę do ruiny?

To trzeba zobaczyć. Koniecznie. 
DAS

Szczepan Adam Cȯż można wymagać od ludzi nie znających realiȯw świata polityki, nie mających obycia w świecie, znajomości językȯw obcych. Nastawionych tylko na konsumowanie tego co wypracują tzw. ‘’doły’’. Sami nic nie potrafiący wypracować. Stan polskiej publicystyki bazuje głȯwnie na plotkach i wywoływaniu kłȯtni . Jest to w głȯwnej mierze efect polskiej edukacji, ktȯra jest dalej nastawiona na wychowaniu i promowaniu ludzi uległych. Ambicji wystarcza tylko by osiągnąć stołek. Czy trzeba daleko szukać? Ponad dwa lata minęły i Min. Nauki i SW nie potrafi wprowadzić zmian w istniejącym tragicznym stanie polskiej nauki. Rezultaty są jak widać – lekceważymy nawet tematy od których zależy nasza egzystencja i postrzeganie nas na arenie światowej. Abdullah Miśkiewicz Mam nadzieję, że ludzi się zaintersują ustawą JUST Akt.
Jest ona sprzeczna z podstawą prawa cywilnego obowiązującym w całym cywilizowanym świecie i skandalem dyplomatycznym na linii Waszyngton-Warszawa.
Żydzi bezprawnie próbują przejąć mienie bezspadkowe, które im się absolutnie nie należy. 

Film z całej sytuacji można zobaczyć:
https://www.wykop.pl/.../dlaczego-ustawa-447-senatu-usa.../  macendrju 10 godz. temu No i dlaczego szanowne Mirki nie robicie furory z tym arcy poważnym tematem a z Willą Karpata się udało? Tam pod koniec w komentarzach z fb wypowiada sie koles mówiac ze ta ustawa nie dotyczy Polski bo Polska jest Państem suwerennnym. Nie bierze (pewnie z ignorancji) faktu,

a) Deklaracji Teresińskiej z 2009 roku w której Polska (ustami Bartoszewskiego) opowiedziała się "za"
b) bezposrednio nie dotyczy, ale posrednio jako wujek sojusznik ze swoim parasolem ochronnym już bardzo
c) oprocz tego ze jestesmy zalezni od USA w kwestiach bezpieczenstwa, zaistniała juz sytuacja np Szwajcarii sprawa tzw. martwych kont w bankach. Nawet Szwajcaria pod naciskiem blokowania aktywów w USA uległa i wypłaciła pieniądze.

Zatem na bazie tych trzech podpunktów Polska jest niezwykle od tej ustawy uzalezniona. A obecność Danielsa w Polsce jest niezwykle złym tego świadectwem

Zmieniony ( 11.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.