Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] arrow Duduś - Owsik dwa bratanki.
Tuesday 23 January 2018 16:30:24.24.
migawki

25 stycznia o godz. 17-tej zapraszamy na kolejny otwarty czwartek do naszej redakcji, Polityka Polska, Warszawa, ul. Podwale 11 pok. 131.[Dom Rzemiosla]   Prof. Mirosław Dakowski wygłosi prelekcję na temat: „Ukrywany Cud nad Wisłą, 14-15 sierpnia 1920 r.” Dodam: Wyjaśnię, czemu ta sprawa jest tak dramatycznie aktualna.

==========================

Siedlce [28-go] - Pokutny Marsz Różańcowy.

=======================

Barter to wymiana. Rozpocząłem od słoików z miodem rzepakowym za moje książki. 1:1 !! Może ktoś ma gęś, królika, zająca czy jaja na wymianę? Może ziemniaki w płynie? Ale papierki z królem Kazimierzem czy Jagiełłą też przyjmuję. Oferuję strawę intelektualną oraz broń w trwającej, coraz okrutniejszej wojnie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Duduś - Owsik dwa bratanki. Drukuj Email
Wpisał: Duduś   
11.01.2018.

Duduś - Owsik dwa bratanki.

Andrzej Duda wsparł WOŚP. Zobaczcie co przekazała na licytację Para Prezydencka

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14476-andrzej-duda-wsparl-wosp-zobaczcie-co-przekazala-na-licytacje-para-prezydenckaW tegoroczna akcję Jerzego Owsiaka, obok wielu polityków opozycji, włączył się też prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama.

Pan prezydent przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jedwabną muszkę smokingową, tą samą, która zdobiła jego szyję podczas Gali z okazji 25-lecia Telewizji Polsat.

Małżonka pana prezydenta - Agata Kornhauser –Duda oddała swój kostium polskiej marki modowej w kolorze fuksji, który został zaprojektowany na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem i jego małżonką.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski podarował na WOŚP egzemplarz Konstytucji RP ze stosowną dedykacją: "Polska będzie demokratycznym państwem prawnym, jeśli Konstytucję będziemy czytać, stosować i bronić!!" .

Profesor Leszek Balcerowicz zaproponował wspólny spacer.


Zmieniony ( 11.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.