Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow Duduś - Owsik dwa bratanki.
Friday 20 April 2018 20:41:54.25.
migawki
Stanisław Michalkiewicz - już lepiej.  Dalej bardzo prosimy o modlitwę.
=======================

W całej Polsce – Pokutne Marsze Różańcowe

===================

Minister sprawiedliwości w drugim rządzie Belki: Andrzej Kalwas

==============================

P.rezydent całe przedpołudnie ćwiczył przed lustrem spontaniczność Swych gestów: wysuwania szczęki i ręki. Gdy Doradcy uznali, że więcej spontanu z niego nie wycisną, zaraz dał głos po stronie Niesprawnych. Oby było to serio, dla Niesprawnych, oczywiście.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Duduś - Owsik dwa bratanki. Drukuj Email
Wpisał: Duduś   
11.01.2018.

Duduś - Owsik dwa bratanki.

Andrzej Duda wsparł WOŚP. Zobaczcie co przekazała na licytację Para Prezydencka

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14476-andrzej-duda-wsparl-wosp-zobaczcie-co-przekazala-na-licytacje-para-prezydenckaW tegoroczna akcję Jerzego Owsiaka, obok wielu polityków opozycji, włączył się też prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama.

Pan prezydent przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jedwabną muszkę smokingową, tą samą, która zdobiła jego szyję podczas Gali z okazji 25-lecia Telewizji Polsat.

Małżonka pana prezydenta - Agata Kornhauser –Duda oddała swój kostium polskiej marki modowej w kolorze fuksji, który został zaprojektowany na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem i jego małżonką.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski podarował na WOŚP egzemplarz Konstytucji RP ze stosowną dedykacją: "Polska będzie demokratycznym państwem prawnym, jeśli Konstytucję będziemy czytać, stosować i bronić!!" .

Profesor Leszek Balcerowicz zaproponował wspólny spacer.


Zmieniony ( 11.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.