Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow Duduś - Owsik dwa bratanki.
Tuesday 23 October 2018 09:15:52.26.
migawki
MateuszekM stoi se na Kasprowym i chwali się w TV tym, że wykupił Kolejkę. Ale za NASZE pieniądze więc chcemy wiedzieć, za ile sprzedali, a za ile odebrali - Nie wolno o tym mówić?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Duduś - Owsik dwa bratanki. Drukuj Email
Wpisał: Duduś   
11.01.2018.

Duduś - Owsik dwa bratanki.

Andrzej Duda wsparł WOŚP. Zobaczcie co przekazała na licytację Para Prezydencka

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14476-andrzej-duda-wsparl-wosp-zobaczcie-co-przekazala-na-licytacje-para-prezydenckaW tegoroczna akcję Jerzego Owsiaka, obok wielu polityków opozycji, włączył się też prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama.

Pan prezydent przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jedwabną muszkę smokingową, tą samą, która zdobiła jego szyję podczas Gali z okazji 25-lecia Telewizji Polsat.

Małżonka pana prezydenta - Agata Kornhauser –Duda oddała swój kostium polskiej marki modowej w kolorze fuksji, który został zaprojektowany na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem i jego małżonką.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski podarował na WOŚP egzemplarz Konstytucji RP ze stosowną dedykacją: "Polska będzie demokratycznym państwem prawnym, jeśli Konstytucję będziemy czytać, stosować i bronić!!" .

Profesor Leszek Balcerowicz zaproponował wspólny spacer.


Zmieniony ( 11.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.