Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Z życia Elojów: NORWEGIA, Szwecja... arrow Szwedzki rząd sugeruje, poleca robienie zapasów żywności, wody.
Tuesday 23 January 2018 16:27:18.24.
migawki

25 stycznia o godz. 17-tej zapraszamy na kolejny otwarty czwartek do naszej redakcji, Polityka Polska, Warszawa, ul. Podwale 11 pok. 131.[Dom Rzemiosla]   Prof. Mirosław Dakowski wygłosi prelekcję na temat: „Ukrywany Cud nad Wisłą, 14-15 sierpnia 1920 r.” Dodam: Wyjaśnię, czemu ta sprawa jest tak dramatycznie aktualna.

==========================

Siedlce [28-go] - Pokutny Marsz Różańcowy.

=======================

Barter to wymiana. Rozpocząłem od słoików z miodem rzepakowym za moje książki. 1:1 !! Może ktoś ma gęś, królika, zająca czy jaja na wymianę? Może ziemniaki w płynie? Ale papierki z królem Kazimierzem czy Jagiełłą też przyjmuję. Oferuję strawę intelektualną oraz broń w trwającej, coraz okrutniejszej wojnie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szwedzki rząd sugeruje, poleca robienie zapasów żywności, wody. Drukuj Email
Wpisał: Szwedzki rząd   
11.01.2018.

Szwedzki rząd sugeruje robienie zapasów żywności, wody z powodu tajemniczego zagrożeniahttp://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwedzki-rzad-sugeruje-robienie-zapasow-zywnosci-z-powodu-tajemniczego-zagrozenia

Czy Szwecji grozi jakieś poważne niebezpieczeństwo? Rząd otwarcie ostrzega mieszkańców, aby zaczęli interesować się preppingiem i nauczyli się normalnie funkcjonować w sytuacji kryzysowej, gdyby rząd nie był w stanie udzielić pomocy. Komunikat sugeruje, że Szwecji może grozić wojna lub jakiś inny poważniejszy kryzys.

W zeszłym roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia, władze Szwecji opublikowały dokument pod nazwą "Resilience. The total defence concept and the development of civil defence 2021-2025" ("Odporność. Pełna koncepcja obronna i rozwój obrony cywilnej 2021-2025"). Opisuje on konieczność przygotowania społeczeństwa jak i całego kraju na wypadek sytuacji awaryjnej. Rząd chce się upewnić, że Szwecja będzie w stanie funkcjonować w obliczu kryzysu, który może potrwać kilka dni, tydzień, a być może nawet trzy miesiące.

[w oryg. fotokopia md]

Dokument nie opisuje jakiego zagrożenia należy się spodziewać, jednak od mieszkańców oczekuje się, że poradzą sobie w przypadku gdyby zabrakło prądu, wody bieżącej czy żywności.

Rząd wysłał wyraźny sygnał, że w razie jakiegoś poważniejszego kryzysu nie będzie mógł w stanie pomóc. Jakiego zagrożenia obawiają się władze?

[dalej bla-bla. ]

[Podobne komunikaty wydali: Obama przed końcem swej kadencji – oraz Merkel dla Niemiec. Czy chcą „swoich” postraszyć, czy rzeczywiście czegoś katastrofalnego się spodziewają, nie wiemy. Mirosław Dakowski]

Zmieniony ( 11.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.