Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja arrow LEPSZA ZMIANA: Izraelski "ekspert od PR"- współpraca z fundacjami spółek Skarbu Państwa. Daniels!!
Friday 20 April 2018 20:40:52.25.
migawki
Stanisław Michalkiewicz - już lepiej.  Dalej bardzo prosimy o modlitwę.
=======================

W całej Polsce – Pokutne Marsze Różańcowe

===================

Minister sprawiedliwości w drugim rządzie Belki: Andrzej Kalwas

==============================

P.rezydent całe przedpołudnie ćwiczył przed lustrem spontaniczność Swych gestów: wysuwania szczęki i ręki. Gdy Doradcy uznali, że więcej spontanu z niego nie wycisną, zaraz dał głos po stronie Niesprawnych. Oby było to serio, dla Niesprawnych, oczywiście.

 
W Y S Z U K I W A R K A
LEPSZA ZMIANA: Izraelski "ekspert od PR"- współpraca z fundacjami spółek Skarbu Państwa. Daniels!! Drukuj Email
Wpisał: Jonny Daniels   
12.01.2018.

LEPSZA ZMIANA: Izraelski "ekspert od PR" Jonny Daniels rozpoczyna współpracę z fundacjami prowadzonymi przez spółki Skarbu Państwa

http://wprawo.pl/2018/01/12/izraelski-ekspert-pr-jonny-daniels-rozpoczyna-wspolprace-fundacjami-prowadzonymi-spolki-skarbu-panstwa/


Z inicjatywy pocztowej fundacji korp. „Pocztowy Dar” odbyło się dzisiaj spotkanie inaugurujące współpracę fundacji prowadzonych przez spółki Skarbu Państwa oraz Fundacji @FTDepths i @MrJonnyDaniels działającej w celu uwiecznienia pamięci zagłady Żydów w Europie i jej ofiar” – poinformowała Poczta Polska na twitterze 10 stycznia br.

Zważywszy na to, że Jonny Daniels podpisuje się pod paszkwilanckimi tezami Jana T. Grossa oraz – lekceważąc i dyskredytując dr Ewę Kurek – twierdzi, że ekshumacja w Jedwabnem nie może zostać przeprowadzona (link TUTAJ), legitymizowanie go przez kolejne instytucje państwowe i osoby publiczne wydaje się, delikatnie mówiąc, niestosowne.

Chanukowe świeczki i szabasowe kolacyjki jako polska racja stanu? A może jednak ekshumacja w Jedwabnem i reakcja na skandaliczną ustawę Senatu USA w sprawie żydowskich roszczeń do „mienia bezspadkowego”? 

Halo, Dobra Zmiano, ogarnijcie się, bo to się źle skończy.

======================


Jaka Dobra Zmiano, co za Dobra Zmiano ???

To już LEPSZA ZMIANA, gupi goju!! MD

Zmieniony ( 12.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.