Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow LEPSZA ZMIANA: Izraelski "ekspert od PR"- współpraca z fundacjami spółek Skarbu Państwa. Daniels!!
Tuesday 23 January 2018 16:47:51.24.
migawki

25 stycznia o godz. 17-tej zapraszamy na kolejny otwarty czwartek do naszej redakcji, Polityka Polska, Warszawa, ul. Podwale 11 pok. 131.[Dom Rzemiosla]   Prof. Mirosław Dakowski wygłosi prelekcję na temat: „Ukrywany Cud nad Wisłą, 14-15 sierpnia 1920 r.” Dodam: Wyjaśnię, czemu ta sprawa jest tak dramatycznie aktualna.

==========================

Siedlce [28-go] - Pokutny Marsz Różańcowy.

=======================

Barter to wymiana. Rozpocząłem od słoików z miodem rzepakowym za moje książki. 1:1 !! Może ktoś ma gęś, królika, zająca czy jaja na wymianę? Może ziemniaki w płynie? Ale papierki z królem Kazimierzem czy Jagiełłą też przyjmuję. Oferuję strawę intelektualną oraz broń w trwającej, coraz okrutniejszej wojnie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
LEPSZA ZMIANA: Izraelski "ekspert od PR"- współpraca z fundacjami spółek Skarbu Państwa. Daniels!! Drukuj Email
Wpisał: Jonny Daniels   
12.01.2018.

LEPSZA ZMIANA: Izraelski "ekspert od PR" Jonny Daniels rozpoczyna współpracę z fundacjami prowadzonymi przez spółki Skarbu Państwa

http://wprawo.pl/2018/01/12/izraelski-ekspert-pr-jonny-daniels-rozpoczyna-wspolprace-fundacjami-prowadzonymi-spolki-skarbu-panstwa/


Z inicjatywy pocztowej fundacji korp. „Pocztowy Dar” odbyło się dzisiaj spotkanie inaugurujące współpracę fundacji prowadzonych przez spółki Skarbu Państwa oraz Fundacji @FTDepths i @MrJonnyDaniels działającej w celu uwiecznienia pamięci zagłady Żydów w Europie i jej ofiar” – poinformowała Poczta Polska na twitterze 10 stycznia br.

Zważywszy na to, że Jonny Daniels podpisuje się pod paszkwilanckimi tezami Jana T. Grossa oraz – lekceważąc i dyskredytując dr Ewę Kurek – twierdzi, że ekshumacja w Jedwabnem nie może zostać przeprowadzona (link TUTAJ), legitymizowanie go przez kolejne instytucje państwowe i osoby publiczne wydaje się, delikatnie mówiąc, niestosowne.

Chanukowe świeczki i szabasowe kolacyjki jako polska racja stanu? A może jednak ekshumacja w Jedwabnem i reakcja na skandaliczną ustawę Senatu USA w sprawie żydowskich roszczeń do „mienia bezspadkowego”? 

Halo, Dobra Zmiano, ogarnijcie się, bo to się źle skończy.

======================


Jaka Dobra Zmiano, co za Dobra Zmiano ???

To już LEPSZA ZMIANA, gupi goju!! MD

Zmieniony ( 12.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.