Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow LEPSZA ZMIANA: Przyszło "nowe" w MON i MŚ: dymisja szefa SKW Bączka, wstrzymanie wycinki w Puszczy
Wednesday 25 April 2018 19:59:36.25.
migawki
Stanisław Michalkiewicz.  Dalej bardzo prosimy o modlitwę.
=======================

W całej Polsce – Pokutne Marsze Różańcowe. Módlmy się pokornie do Custos Poloniae o ratunek dla Polski.

Ale działajmy stanowczo.

=============================================

W Czas Przełomu czy Rozdroży:

27/28 kwietnia Jasna Góra – comiesięczne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę
===================

Minister sprawiedliwości w drugim rządzie Belki: Andrzej Kalwas

Żydowscy rabusie z USA przełamali kolejną barierę [już cały Kongres]. "Podpis prezydenta [Trump] to tylko formalność". „Sojusznika” - poznaliśmy. A Gowin śpiewa „Nic się nie stało”... Razem z Ciaputkiewiczem i podobnymi - tańczy, jak mu Chochoł zagra. Czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci sie ino sznur....

Komentarz Ziemkiewicza:  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2018/04/Zimkiewicz-golas.jpg

 
W Y S Z U K I W A R K A
LEPSZA ZMIANA: Przyszło "nowe" w MON i MŚ: dymisja szefa SKW Bączka, wstrzymanie wycinki w Puszczy Drukuj Email
Wpisał: kornik drukarz   
12.01.2018.

LEPSZA ZMIANA: Przyszło „nowe” w MON i MŚ: dymisja szefa SKW P. Bączka, wstrzymanie wycinki w Puszczy Białowieskiej

http://wprawo.pl/2018/01/12/idzie-nowe-mon-ms-dymisja-szefa-skw-wstrzymanie-wycinki-puszczy-bialowieskiej/?publisher-theme-comment-inserted=1Oto pierwsze efekty rekonstrukcji rządu i wymiany szefów Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Obrony Narodowej: kornik drukarz i gen. Kraszewski wracają do łask.

  • Polska dostosuje się do zalecenia Trybunału Sprawiedliwości UE, by wstrzymać wycinkę drzew w Puszczy Białowieskiej – zapowiedział w radiowej Trójce minister środowiska Henryk Kowalczyk. TSUE wydał w sprawie Puszczy Białowieskiej tzw. środek zapobiegawczy, nakazujący Polsce wstrzymanie wycinki Puszczy.

      Minister Kowalczyk zapewnił, że „to będzie zastosowane”, jednak „za wyjątkiem wycinki drzew dla bezpieczeństwa ludzkiego”.

Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Bączek podał się do dymisji. W poczuciu odpowiedzialności za państwo przyjąłem zaproponowane mi rozwiązanie zostania doradcą ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. W najbliższych miesiącach będę zajmował się współpracą z podkomisją ds. katastrofy smoleńskiej – wyjaśnił w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Były szef SKW to współtwórca tej służby i jeden z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza. W latach 2006-2008 był członkiem Komisji Weryfikacyjnej ds. WSI.

Dymisja Bączka jest bezpośrednio związana ze sprawą gen. Kraszewskiego, któremu SKW odebrało certyfikat bezpieczeństwa. To o gen. Kraszewskiego, który jest przeciwnikiem idei Wojsk Obrony Terytorialnej, rozgorzała wojna pomiędzy prezydentem Dudą i ministrem Macierewiczem. Wszystko wskazuje na to, że gen. Kraszewski certyfikat odzyska i bez przeszkód będzie mógł nadal pracować w prezydenckim Biurze Bezpieczeństwa Narodowego jako szef departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi.

Panie i Panowie, idzie „nowe”.

Źródło: pap, niezalezna.pl

================================

[obudź się, chłopie! Już przyszło ! MD]Zmieniony ( 12.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.