Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrówko 18 arrow Rekrutacja do zespołu CitizenGO Polska
Tuesday 29 September 2020 07:11:24.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rekrutacja do zespołu CitizenGO Polska Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk   
18.01.2018.

Rekrutacja do zespołu CitizenGO Polska


Szanowni Państwo,

w walce o życie, rodzinę, wolność sumienia ciągle jest nas za mało... A pracy ciągle za dużo. Musimy działać na większą skalę, intensywniej i w coraz większym, bardzo efektywnym zespole.

Dlatego dziś piszę nie w sprawie petycji, a z prośbą o pomoc, gdyż...

poszukujemy dwóch osób do współpracy z nami w naszym biurze CitizenGO w Warszawie: koordynatora centrum kontaktu oraz koordynatora kampanii i biura. Więcej informacji o wymaganiach i zadaniach obu osób na poniższych stronach:

https://jobs.smartrecruiters.com/CitizenGO/743999664848998-koordynator-centrum-kontaktu-contact-center-coordinator- https://jobs.smartrecruiters.com/CitizenGO/743999664849151-stanowisko-koordynator-kampanii-i-biura-campaigns-office-s-coordinator-
Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych wyłącznie zgodnie z instrukcją podaną na stronach. Możemy nie być w stanie odpowiedzieć na każdą wiadomość...

Odezwiemy się jednak na pewno do kandydatów, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Proszę o przekazanie tej informacji potencjalnym zainteresowanym osobom.  


Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam,  

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska  

================================

P.S. Jeśli nie mieli Państwo okazji obejrzeć filmu o Helence i jej rodzinie, która opowiada o zespole Downa, zachęcam, aby to nadrobić:  


https://youtu.be/0FAPPOHWTJc


====================================


CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii.

Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Aby się z nami skontaktować, prosimy użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto.

Zmieniony ( 18.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.