Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Rodzice chcą ratować dziecko, szpital - odłączyć chłopca od aparatury podtrzymującej życie! Petycja.
Tuesday 20 April 2021 00:42:06.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rodzice chcą ratować dziecko, szpital - odłączyć chłopca od aparatury podtrzymującej życie! Petycja. Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk   
22.01.2018.

Rodzice chcą ratować dziecko, jednak szpital wystąpił do sądu o to, aby móc odłączyć chłopca od aparatury podtrzymującej życie! Petycja.


Szanowni Państwo,

pewnie pamiętają Państwo historię chłopca Charliego Garda. Właśnie potrzeba naszej wspólnej mobilizacji, aby zawalczyć o inne dziecko. Jest nim Alfie Evans.

http://www.citizengo.org/pl/lf/148038-ratujmy-alfiego-evansa

Rodzice 20-miesięcznego chłopca walczą o jego życie i potrzebuję naszej pomocy. Szpital brytyjski nie pozwala rodzicom podjąć decyzji o tym, gdzie i jak chcą leczyć swoje dziecko.

Chłopiec urodził się w terminie i wydawało się, że w dobrym stanie. Dopiero po kilku tygodniach rodzice zauważyli niepokojące objawy. Cierpi m.in. na epilepsję i ciągłe napady padaczkowe. 

Rodzice chcą ratować swoje dziecko, wiedzą, że są lekarze, którzy mogą spróbować mu pomóc, jednak szpital wystąpił do sądu o to, aby móc odłączyć chłopca od aparatury podtrzymującej jego życie!

Podpiszmy petycję:

http://www.citizengo.org/pl/lf/148038-ratujmy-alfiego-evansa

Podobnie, szpital nie pozwala rodzicom przetransportować ich dziecka do innego szpitala (argumentując to ryzykowną podróżą, jednak tego argumentu nie podzielają wspierający rodziców lekarze twierdząc, że jest to ryzyko minimalne), podobnie jak nie chce nawet spróbować leczenia, o które proszą rodzice, na miejscu.

Znaleziono co najmniej trzy firmy transportujące chorych, które są gotowe podjąć się odpowiedzialnie takiego przewiezienia dziecka.

Jeśli szpital Alder Hey w Wielkiej Brytanii nie jest w stanie lub nie chce leczyć dziecka, a jedynie walczy o odłączenie go od aparatury, pomóżmy rodzicom w ich walce o transport do innej placówki, gotowej podjąć się leczenia.

http://www.citizengo.org/pl/lf/148038-ratujmy-alfiego-evansa

Dziękuję Państwu za dołączenie do tej petycji.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk wraz z Zespołem CitizenGO

Zmieniony ( 22.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.