Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Unia Europejska też ma swój ZUS. On również zbankrutuje.
Friday 04 December 2020 21:57:59.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Unia Europejska też ma swój ZUS. On również zbankrutuje. Drukuj Email
Wpisał: Klaus Welle   
23.01.2018.

Unia Europejska też ma swój ZUS. On również zbankrutuje.

Na emerytury europosłów ściągną z podatników kolejny haracz

http://nczas.com/wiadomosci/unia-europejska-tez-ma-swoj-zus-on-rowniez-zbankrutuje-na-emerytury-europoslow-sciagna-z-podatnikow-kolejny-haracz/


Niemiecki dziennik Bild donosi, iż w funduszu emerytalnym członków Parlamentu Europejskiego brakuje setek milionów euro. Oznacza, to że fundusz zbankrutuje najdalej do 2026 roku.

Informację taką przekazał na posiedzeniu Komitetu Regulacji Budżetowych Klaus Welle, Sekretarz Generalny Parlamentu Europejskiego.

Fundusz powstał w 1990 roku. W 2009 zamknięto go i przestano przyjmować nowych członków. Obsługuje więc tylko tych, którzy byli europarlamentarzystami pomiędzy 1990 a 2009 rokiem.

Na koniec 2016 roku jego aktywa były warte ok 170 milionów euro. Zobowiązania tymczasem wynoszą aż 540 milionów euro.

Już kiedy fundusz zamykano w 2009 roku w kasie brakowało blisko 140 milionów. Teraz deficyt powiększył się blisko trzykrotnie.

Według dokumentów unijnych fundusz przestanie był wypłacalny pomiędzy 2024 a 2026 rokiem.

[---- itp., ble,ble...]


Zmieniony ( 23.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.