Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zboczeńcy 16 arrow Domki w Słupsku. Atak na dzieci !
Tuesday 20 April 2021 00:45:15.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Domki w Słupsku. Atak na dzieci ! Drukuj Email
Wpisał: Robert Biedroń   
26.01.2018.

Domki w Słupsku. Atak na dzieci !

Seksualna rewolucja?

Miastu rządzonemu przez homo-aktywistę grozi gorsząca edukacja.http://www.m.pch24.pl/seksualna-rewolucja-w-slupsku--miastu-rzadzonemu-przez-homoaktywiste-grozi-gorszaca-edukacja-,57829,i.htmlCzy Słupsk stanie się polskim bastionem „nowoczesnej edukacji seksualnej”? Decyzja w sprawie zapadnie już w środę 31 stycznia. Wtedy Rada Miejska zajmie się uchwałą na temat „merytorycznego i organizacyjnego opracowania zintegrowanego programu edukacji seksualnej”. Wprowadzenia go w życie chce rządzący Słupskiem Robert Biedroń. Jak bowiem ustalił portal PCh24.pl, to właśnie homoseksualny prezydent postuluje rewolucyjną zmianę.

 

W uzasadnieniu do projektu czytamy m.in., że prowadzona w polskich szkołach od 1 września 2017 roku edukacja seksualna „jest zawężona do wybranych tematów prezentowanych w sposób ogólny”. Zdaniem projektodawców budzi to wątpliwości „co do stanu wiedzy naukowej”, jaka jest przekazywana dzieciom i młodzieży podczas kursu.

 W uchwale dano do zrozumienia, że treści przygotowane przez MEN w zakresie edukacji seksualnej są przeżytkiem, ponieważ „nie zawierają istotnych elementów z zakresu nowoczesnej edukacji seksualnej”. Chodzi m.in. o braki programowe dotyczące „równouprawnienia w związkach seksualnych czy samodecydowania o sobie”.

 Projektodawcy powołali się na analizy sporządzone na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich. Wskazywano w nich, że „podręczniki szkolne stereotypowo traktują m.in. role płciowe i osoby starsze, a prezentowane w nich treści nie znajdują odzwierciedlenia w danych statystycznych i badaniach naukowych np. w odniesieniu do orientacji seksualnej czy trans-płciowości”.

 Nie podano jednak konkretnych przykładów owych „stereotypów”. Projekt jest bowiem przesiąknięty lewicową nowomową i nie wynikają z niego jakiekolwiek konkrety poza nieuzasadnionymi sugestiami, że jest źle i trzeba to naprawić.

 W dalszej części dokumentu – w wyjaśnieniu „celu i potrzeb uchwały” – czytamy: „Celem wprowadzenia nowoczesnej edukacji seksualnej w szkołach jest podniesienie jej jakości w zgodzie z obowiązującym stanem wiedzy naukowej oraz standardami równego traktowania. Edukacja ta powinna być nie tylko związana z kwestiami czysto biologicznymi, zdrowotnymi czy też prokreacji, lecz powinna skupiać się na kwestiach związanych z procesami okresu dojrzewania, rolą płci, równouprawnienia w związkach, samodecydowanie o sobie, wolności seksualnej i przyjemności seksualnej, zapobiegania przemocy (np. różnicach pomiędzy flirtem a molestowaniem), szacunku w związku”.

 „Rola płci” oraz „wolność i przyjemność seksualna”, to slogany głoszone przez ideologów gender oraz wszelkiej maści „opętanych seksem” rewolucjonistów, którzy negują prawa natury, a moralność sprowadzają do komunistycznego hasła: „seks jest niczym szklanka wody”. To właśnie tacy ludzie odpowiadają za „tęczową” propagandę i to oni wmawiają społeczeństwom, że istnieje kilkadziesiąt płci i każdy w danej chwili może dowolnie ją zmieniać. To oni w końcu sprowadzają ludzi do poziomu zwierząt, które mogłyby uczyć nas… „wolności seksualnej”.

 Autorzy projekt wykazują się w swoich działaniach niezwykłą przebiegłością. Zastosowana przez nich nowomowa sugeruje, że słupskie szkoły to siedlisko ciemnogrodu. Mało tego, edukacja seksualna w aktualnej formie ograniczać ma wolność uczniów i uniemożliwiać im „świadome wkraczanie” w strefę seksualności. Z kolei przegłosowanie uchwały i wprowadzenie do szkół „nowoczesnej edukacji seksualnej” pozwoli „zwiększyć wzajemny szacunek, otwartość, umiejętność wyrażania siebie, a także tolerancję i funkcjonowanie bez uprzedzeń i przemocy”.

 Program słupskiej „nowoczesnej edukacji seksualnej” powstać ma „przy współpracy z organizacjami społecznymi, ekspertami i ekspertkami” i to najprawdopodobniej one sfinansują jego wejście w życie. Oczywiście nie wyjaśniono, o jakie organizacje i ekspertów chodzi.

 Z informacji, do których dotarł portal PCh24.pl wynika, że projekt ma ogromne szanse na uzyskanie poparcia, ponieważ bardzo pozytywnie oceniają go słupscy radni z Platformy Obywatelskiej. Jeśli zostanie przegłosowany, wówczas Robert Biedroń otrzyma zadanie wprowadzenia go w życie. Biorąc pod uwagę zaangażowanie homoseksualnego włodarza w akcję #sexedpl, można powiedzieć wprost: słupszczanie, bójcie się! Będą gorszyć Wasze dzieci!

 TK 

====================

mail:

 Czy prawo pozwala na wszystko co zachce rada miejska?

Co na to wojewoda pomorski Dariusz Drelich z PiS?

Zmieniony ( 26.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.