Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Masony arrow "Zatrzymać masonerię"! Szczyt masonerii w Dakarze odwołany... ze względu na sprzeciwy
Sunday 16 February 2020 22:45:19.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Zatrzymać masonerię"! Szczyt masonerii w Dakarze odwołany... ze względu na sprzeciwy Drukuj Email
Wpisał: RAM   
27.01.2018.

"Zatrzymać masonerię"!

Szczyt masonerii w Dakarze odwołany... ze względu na sprzeciwy


RAM 26 styczeń 2018
Summit della massoneria cancellato… per proteste
https://www.corrispondenzaromana.it/notizie-brevi/summit-della-massoneria-cancellato-proteste/

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTQELLKt0Y5PavcGZrCeb14jWhYatntJVqA6L3gphunRKrqqBczxQ

Prawie 600 masonów, pochodzących z całego świata miało zebrać się 2 i 3 lutego w Dakarze z okazji XXVI edycji "26ème RENCONTRES HUMANISTES FRATERNELLES AFRICAINES ET MALGACHES, do czego jednakże nie doszło z powodu nacisków ze strony wielu organizacji religijnych, zjednoczonych w komitecie "Zatrzymać masonerię". Struktura ta wezwała głośno do odwołania imprezy. Również sieci hotelowe zadecydowały o odwołaniu rezerwacji – bojąc się, że wydarzenie to może spowodować zakłócenie porządku publicznego.

W skład koalicji przeciwko masonerii wchodzi około 60 stowarzyszeń, do których dołączają także organizacje islamskie. W wydanym komunikacie potępiły one wszystkie te kręgi, które pod pretekstami libertyńskimi "faktycznie promują dzieciobójstwo, realizowane przez aborcję i gloryfikują związki przeciwko naturze, co odbywa się poprzez akceptację "małżeństw" homoseksualnych.

Sygnatariusze komunikatu zobowiązali się do ostrzeżenia opinii publicznej przed potężnymi lożami masońskimi, które publicznie chwaliły się "przeforsowaniem ustawy Veil z roku 1975, legalizującej aborcję", a także tych odnoszących się do "związków partnerskich".
26ème RENCONTRES HUMANISTES FRATERNELLES AFRICAINES ET MALGACHES
http://www.gluconline.org/wp-content/uploads/2017/09/26%C3%A8-REHFRAM-COMMUNICATION.pdf

http://www.hiram.be/blog/2017/12/23/les-rehfram-2018/


RAM 26.01.2018

Zmieniony ( 27.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.