Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow fasada a tyły arrow Stanisław Michalkiewicz szoferem masona!
Sunday 28 February 2021 07:00:23.32.
migawki

27.02.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Stanisław Michalkiewicz szoferem masona! Drukuj Email
Wpisał: Łukasz Kołak   
07.08.2010.
Stanisław Michalkiewicz szoferem masona!

Łukasz Kołak

     Oto cytat z tekstu Stanisława Michalkiewicza:

„Z doktorem Markiem Edelmanem rozmawiał francuski dziennikarz, żydowskiego zresztą pochodzenia, Guy Sorman, którego, na jego prośbę do Marka Edelmana zawiozłem. W pewnym momencie Sorman zapytał Edelmana, czy nie obawia się jakiegoś wybuchu antysemickich nastrojów w Polsce z powodu nad-reprezentacji Żydów w aparacie władzy państwowej. Kiedy Edelman wyśmiał pogląd Sormana o nad-reprezentacji, ten zaczął mu wyliczać Żydów we władzach po nazwiskach. Edelman wydawał się zaskoczony, podobnie zresztą, jak i ja, nie tylko wiedzą Sormana na ten temat, ale przede wszystkim – liczbą wymienionych nazwisk. - No rzeczywiście – powiedział – sporo ich jest, ale nie, żadnych antysemickich nastrojów się nie obawiam. Skąd Sorman był tak dobrze zorientowany w tej kwestii? Nie wiem, ale myślę, że pewne znaczenie mogła mieć okoliczność, iż był masonem z Wielkiego Wschodu Francji, do którego należał również „drogi Bronisław”, czyli Bronisław Geremek i ta sprawa, z jakichś powodów uznana za ważną, mogła być w lożach znana. Okazuje się zatem, że ktoś te sprawy monitoruje, chociaż dla najbardziej zainteresowanych mają one pozostać tajemnicą”. (źródło: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1697 )

     Wnioski:  Francuski dziennikarz posiadał większą wiedzę o tym kto sprawuje władzę w Polsce niż polski elektorat a nawet członkowie jego „okrągłostołowych” elit.

1.      Marek Edelman, czołowy reprezentant michnikowskiego salonu, w prywatnej rozmowie nie obawiał się wybuchu antysemityzmu w Polsce, którym „salon” straszył (i straszy nadal) Zachód, jeśli tylko do władzy nad Wisłą dorwie się opcja nie „poświęcona” w Magdalence.

2.      Stanisław Michalkiewicz, jeden z filarów konserwatywno - liberalnej Unii Polityki Realnej, najbliższy współpracownik Janusza Korwin - Mikkego w tej partii a obecnie komentator m.in. Radia Maryja, u progu III RP był szoferem masona z lewicowego Wielkiego Wschodu Francji, notabene zwalczanego ostro werbalnie przez tegoż Korwina. Mało tego, że był szoferem, ale nawet pełnił rolę łącznika („warszawski łącznik”) owego zagranicznego „farmazona” z reprezentantem słynnych, jak to powiedział sam Michalkiewicz, „Judejczyków, którzy zachodzą nas od tyłu”.

Zapewne pan Michalkiewicz nie wiedział wówczas, że Sorman był „farmazonem” i to lewicowego Wielkiego Wschodu, wszak tenże francuski dziennikarz jawił się jako miłośnik wolnego rynku i w takim charakterze został do Polski, „wyzwalającej” się z komunizmu, zaproszony. Niemniej jednak jeśli pan Michalkiewicz posiada dziś pełną wiedzę o p. Sormanie, z którą dzieli się ze swoimi czytelnikami czy nie powinniśmy krytycznie spojrzeć na ruch konserwatywno liberalny w naszym kraju? Nie chodzi mi o sama ideę, ale o ludzi stojących na czele. Konserwatywny liberalizm jako dywersja francuskich masonów z Grand Orient? Kierownictwo UPR pod wpływem bezbożnego wolnomularstwa?

Może to wyjaśnia częste absurdalne wypowiedzi i zachowania Janusza Korwin Mikkego w mediach. Może to właśnie ktoś ze „Wschodu” zasugerował mu pełnienie roli Dana Browna polskiej prawicy?

=================

[ ja kiedyś wiozłem miłego i błyskotliwego mecenasa A.S. Nie wiedziałem wtedy, że to bezkarny (dotąd!) szef mafii m.inn. wyłudzającej piękne mieszkania od staruszek w Warszawie. Mój przyjaciel wiózł elokwentnego Hierarchę i interesująco z nim konwersował. O filozofii BYTU i ewolucji czarnych dziur. Dopiero Ciota Irenka (zob.) opowiedziała nam o Jego innych zainteresowaniach. Pozatem: wśród masonów jest sporo twórczych ludzi biorących (oczywiście, że po wszystkich stronach! to przecież ich zasada) udział w życiu narodów (tfy, pewnie trzeba napisać „społeczeństw”.. .) i pchających je (czasem...) w dobrą stronę. Nie należy więc z „wożenia” wnioskować zbyt serio o związkach ideowych nie tylko p. St.M, ale i jego kolegów z władz UPR. Piszę to wyjaśnienie na skutek interwencji sympatyków p. St.M, do których ja też (co widać np. z mej strony..) należę M D]

 

Zmieniony ( 07.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.