Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow Chanuka w PE pod patronatem Ryszarda Czarneckiego
Sunday 05 April 2020 12:25:28.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Chanuka w PE pod patronatem Ryszarda Czarneckiego Drukuj Email
Wpisał: wiceprzewodniczący PE Ryszard Czarnecki   
07.02.2018.

Chanuka w PE pod patronatem Ryszarda Czarneckiego

http://niezalezna.pl/62464-chanuka-w-pe-pod-patronatem-polaka


[to było w 2014/15 md]

W siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbyła się inauguracja święta świateł, czyli Chanuka. Patronat nad uroczystością sprawował wiceprzewodniczący PE Ryszard Czarnecki. Po raz drugi w historii Święto Chanuka odbyło się pod patronatem Polaka.

­– Już po raz ósmy to święto jest celebrowane w PE. Zawsze w nim uczestniczyłem, aby pokazać szacunek dla religii i narodu, który żył z nami przez wieki – mówił Ryszard Czarnecki.

Reprezentuję Polskę, kraj, który przez wieki stanowił przykład symbiozy między Polakami i społecznością żydowską – dodawał europoseł i podkreślał, że holokaust był dziełem niemieckich okupantów, a wcześniej Żydzi przez wieki żyli, osiedlali się i pracowali na ziemiach polskich.
==============

no i doigrał się.. MD

Zmieniony ( 22.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.