Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrówko 18 arrow Norwescy astmatycy w drodze na Igrzyska. Zabrali ze sobą wagon leków na dychawicę oskrzelową.
Tuesday 26 January 2021 23:24:15.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Norwescy astmatycy w drodze na Igrzyska. Zabrali ze sobą wagon leków na dychawicę oskrzelową. Drukuj Email
Wpisał: Norwescy astmatycy   
08.02.2018.

Norwescy astmatycy w drodze na Igrzyska.

Zabrali ze sobą wagon leków na dychawicę oskrzelową


http://wolnosc24.pl/2018/02/07/norwescy-astmatycy-w-drodze-na-igrzyska-zabrali-ze-soba-wagon-lekow-na-dychawice-oskrzelowa/Norweska stacja telewizyjna dotarła do raportu krajowego komitetu olimpijskiego. Wynika z z niego, że reprezentanci tego kraju zabrali ze sobą sześć tysięcy dawek leków na astmę.

Sportowcu norwescy znani są z tego, że notorycznie „chorują” na astmę. Teraz musiała wybuchnąć prawdziwa epidemia skoro na Igrzyska w Pjongczang muszą zabrać aż 6 tysięcy dawek leków na tę chorobę.

Norweska telewizja ujawniła, że zostaną obładowani 1800 dawkami Symbicortu, 1200 dawkami Alvesco, 360 Ventolynu i 1200 Airomiru.Do tego inhalatory i nebulizatory.

  • Zabrano tyle, by mieć pewność, że niczego nie zabraknie. Dzięki temu nie trzeba będzie kupować w lokalnej aptece w Pjongczangu – powiedział Thor Oistein, były lekarz olimpijczyków.

Bazą dla tych wszystkich leków są sterydy. Tak więc chorowici i astmatyczni reprezentanci Norwegii mają się czym pakować.

Z raportu Norweskiego Komitetu Olimpijskiego wynika, że reprezentanci tego kraju średnio 10 razy częściej mają ataki astmy niż Finowie, którzy zabrali odpowiednio 10 razy mniej leków.

Zmieniony ( 08.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.