Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Nuu, Netanjahu'owa tyż ?? Za defraudację pieniędzy?
Wednesday 21 October 2020 01:12:04.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Nuu, Netanjahu'owa tyż ?? Za defraudację pieniędzy? Drukuj Email
Wpisał: Sara Netanjahu, silna i honorowa kobieta   
08.02.2018.

Nu, Netanjahu'owa tyż ?? Za defraudację pieniędzy?

Żona Netanjahu im odpowie !

Miała wydać 100 tys. dolarów na jedzenie

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-08/zona-netanjahu-odpowie-za-defraudacje-pieniedzy-miala-wydac-100-tys-dolarow-na-jedzenie/


bas/kan/ 2017-09-08


Izrealski prokurator generalny powiadomił, że bierze pod uwagę przedstawienie Sarze Netanjahu oficjalnych zarzutów dotyczących wydawania publicznych pieniędzy. Żona premiera Izraela miała zamawiać usługi prywatnych szefów kuchni pomimo obecności kucharza, zatrudnionego w rezydencji szefa rządu. Według prokuratora Netanjahu wydała w ten sposób 359 tys. szekli.

 

Żona premiera z pomocą szefa jednostki ds. zasobów operacyjnych Ezrą Seidoffem w latach 2010-2013 miała wydawać pieniądze z publicznego funduszu na jedzenie "z zewnątrz". "Z tego powodu prokurator generalny zastanawia się nad postawieniem pani Netanjahu zarzutów oszustwa i przywłaszczenia pieniędzy publicznych" - napisała prokuratura w oficjalnym oświadczeniu. [a to antysemitniki !! MD]

 

Zeznania byłego kamerdynera

W zeszłym roku były kamerdyner rodziny Netanjahu Meni Naftali wygrał proces, w którym zarzucił byłym pracodawcom "obraźliwe traktowanie. Sąd przyznał mu odszkodowanie w wysokości 43 tys. 735 dol.

 Kamerdyner w swoich zeznaniach powiedział, że Sara Netanjahu była przyzwyczajona do wystawnego życia. Według byłego pracownika, miała gustować w piciu różowej odmiany szampana i w innych luksusowych towarach. Informacje te wzbudziły podejrzenia prokuratorów. Naftali ma być jednym z głównych świadków w przypadku postawienia żonie premiera oficjalnych zarzutów.

 Kamerdyner stał się twarzą protestów przeciwko premierowi Izraela. Netanjahu jest oskarżany przez opozycję za przyjmowanie łapówek i niejasne układy z multimilionerami.

 

Krzywdzące ataki [!!! no pewnie !!MD]

 

"Sara Netanjahu to silna i honorowa kobieta i nie ma mowy, żeby ponosiła jakąkolwiek winę" napisał premier Benjamin Netanjahu na swojej stronie na Facebooku.

Premier utrzymuje, że ataki na jego żonę są napędzane przez politycznych przeciwników. Natfaliego nazwał zaś "seryjnym kłamcą".

 "Jak długo jeszcze trwać będą te absurdalne zarzuty pod adresem naszej rodziny?" - dodał premier.

 

BBC, Washington Post


Zmieniony ( 08.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.