Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Osiem GIF-ów, które najlepiej oddają polską politykę zagraniczną wobec Izraela
Wednesday 16 October 2019 12:35:13.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Osiem GIF-ów, które najlepiej oddają polską politykę zagraniczną wobec Izraela Drukuj Email
Wpisał: asz dziennik   
10.02.2018.

8 GIF-ów, które najlepiej oddają polską politykę zagraniczną wobec Izraela


Wokół konfliktu między Polską a Izraelem na temat nowelizacji ustawy o IPN i "polskie obozy śmierci" narosło już tyle analiz, że nadszedł czas, żeby wszystko uprościć do kilku GIF-ów. Może w końcu do nich coś dotrze.


http://aszdziennik.pl/122389,awantura-polska-vs-izrael-wytlumaczona-na-gif-ach


P.S. To prawda.

Zmieniony ( 10.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.