Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Mężczyźni nazywający siebie "kobieta" mogą startować jako kobiety w Olimpiadzie. Już w Korei.
Tuesday 26 May 2020 19:42:35.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Mężczyźni nazywający siebie "kobieta" mogą startować jako kobiety w Olimpiadzie. Już w Korei. Drukuj Email
Wpisał: Międzynarodowy Komitet Olimpijski   
10.02.2018.

Mężczyźni nazywający siebie "kobieta" mogą startować jako kobiety w Olimpiadzie.

Komitet Olimpijski pozwolił transseksualistom na uczestnictwo w Zimowych Igrzyskach


http://www.pch24.pl/komitet-olimpijski-pozwolil-transseksualistom-na-uczestnictwo-w-zimowych-igrzyskach,58190,i.html#ixzz56ishhQXwPo raz pierwszy w historii Olimpiad, mężczyźni identyfikujący się jako „kobiety”, mogą rywalizować z kobietami. Tę szokującą decyzję podjął Międzynarodowy Komitet Olimpijski i obowiązuje już podczas Zimowych Igrzysk w Korei Południowej.

 

Jak informuje serwis lifesitenews.com, Międzynarodowy Komitet Olimpijski podjął decyzję o pozwoleniu na udział transseksualistów w zawodach olimpijskich. Mężczyźni identyfikujący się jako kobiety, będą mogli rywalizować w konkurencjach przeznaczonych dla pań. Larry Brown na łamach portalu podaje, że sportowcy płci żeńskiej mogą rywalizować „bez ograniczeń”, podczas gdy sportowcy płci męskiej muszą wcześniej przejść specjalną terapię hormonalną.

 

Brown dodaje, że poprzednie wytyczne Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego wymagały, aby sportowcy przeprowadzili operację zmiany płci, a następnie przez co najmniej dwa lata prowadzili terapię hormonalną. Obecnie ten wymóg nie jest już konieczny. Jedynym pozostałym „utrudnieniem” dla mężczyzn – transseksualistów jest konieczność wykazania, że poziom testosteronu stale utrzymuje się poniżej określonego poziomu.

 

Należy podkreślić, że decyzja MKOl zaczęła obowiązywać już podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. Niejasnym pozostaje jednak to, czy już podczas tegorocznych zawodów w zimowych konkurencjach, biorą udział także zawodnicy transseksualni.

  Źródło: lifesitenews.com WMa

=======================

Mail z Pjongczangu, pilne:


Redaktorku drogi, poradź:

Tu mówią, że jako test kobiecości można dać ciała Prezesowi Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Ale do Niego kolejki. Czy można dać w zastępstwie dwóm vice-prezesom? Bo tu bałagan, nie mogę się dowiedzieć, a jako mężczyzna mam małe szanse. A Ty masz wszędzie chody...


Pa, buziaczki

Karolek


PS. Redaktorku, potrafię się odwdzięczyć !

========================

po paru godzinach: 

Dzieki, Redaktorku słodki !!

Karolinka 

Zmieniony ( 10.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.