Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Polska zabija takie kobiety... Żyjemy jako osoby wyjęte spod prawa
Monday 19 April 2021 23:20:50.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Polska zabija takie kobiety... Żyjemy jako osoby wyjęte spod prawa Drukuj Email
Wpisał: Zespół Turnera   
11.02.2018.

Polska zabija takie kobiety...

Żyjemy jako osoby wyjęte spod prawa

Czas to zmienić!W 2016 roku w polskich szpitalach dokonano aborcji na 18 dziewczynkach z Zespołem Turnera.


Malina Świć ten Zespół zna doskonale: nie tylko sama go posiada, ale spotyka się z nim na gruncie zawodowym - jest lekarzem specjalizującym się w genetyce klinicznej. Czy takie osoby jak ona słusznie są wyjęte spod prawa?


Czekamy na dobrą zmianę w kontekście ochrony życia. Inicjatywa "Zatrzymaj aborcję", w którą tak wielu z Państwa wraz z naszym zespołem się włączyło, czeka na prace komisji... Nie wiemy, kiedy to nastąpi, gdyż ustawa nie obliguje komisji do zajęcia się nią w określonym terminie. Wniosek o stwierdzenie niekonstytucyjności eugenicznej przesłanki aborcyjnej jest w Trybunale Konstytucyjnym. Tutaj sprawa ma się podobnie: ustawa nie obliguje Trybunału do rozpatrzenia sprawy w konkretnym terminie...

Myślę, że oprócz naciskania na polityków, aby nie zignorowali tak ważnej sprawy oraz oprócz modlitwy za polityków i całą Polskę, potrzebujemy mocno działać w temacie edukacji naszego społeczeństwa. Polacy powinni uświadomić sobie, czym jest aborcja, zwłaszcza aborcja eugeniczna. Powinni też znać ludzi, którzy w świetle polskiego prawa mogli być zabici!

Proszę zobaczyć: https://youtu.be/xQsVNLJ-Kdg

Dziękuję za Państwa ciepłe reakcje na filmy, których bohaterami do tej pory byli: mała Helenka (która urodziła się z Zespołem Downa) z rodziną oraz panie Katarzyna Waliczek i Aleksandra Zielińska.

Pragnę przedstawić Państwu bohaterkę nowego filmu.

 

Jest nią lekarz Malina Świć, która - jak sama tłumaczy - przez zespół Turnera, z jakim się urodziła, mogła być w Polsce legalnie zabita.


Kliknij link, aby obejrzeć: https://youtu.be/xQsVNLJ-Kdg

Walcząc o prawo do życia dla osób z podejrzeniem chorób, walczymy być może o inne kobiety z zespołem Turnera, które mogą w przyszłości zostać lekarzami, jak pani Malina Świć...

Proszę, aby udostępnili Państwo ten film znajomym. Niech jak najwięcej osób pozna historię lek. Maliny Świć i zrozumie, że do zabijania takich osób posuwają się dziś lekarze w polskich szpitalach...

Pozdrawiam Państwa serdecznie,
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z Zespołem CitizenGO

P.S. Jeśli mieliby Państwo ochotę posłuchać niektórych rozmów w mediach na temat naszej walki o życie dzieci, wklejam kilka linków:

https://www.youtube.com/watch?v=bECulw2ZMwU - program telewizji WPolsceTV pt. "Między Matriksem a Krucyfiksem" red. Grzegorza Górnego z udziałem p. Sylwii Zborowskiej i moim

http://siodma9.pl/wiadomosci/item/501-magdalena-korzekwa-kaliszuk-lewica-zebrala-nie-wiecej-niz-200-tys-podpisow-pod-projektem-aborcyjnym-pod-antyaborcyjnym-podpisalo-sie-ponad-830-tys-osob - program poranny "Siódma - Dziewiąta". Miałam zaszczyt być gościem red. Marcina Fijołka.


http://www.radiorodzina.pl/18269,magdalena-korzekwa-kaliszuk-w-porannygosc-lewica-stracia-paliwo-by-lobbowac-za-zabijaniem-dzieci/ - program "Poranny Gość" Radia Rodzina. Miałam zaszczyt być gościem red. Patrycji Jenczmionki-Błędowskiej. Rozmawiałyśmy m.in. o absurdach lewicowego projektu postulującego zabijanie na życzenie.

Regularnie polecam Państwu również czytanie "Naszego Dziennika". Tutaj jeden z ostatnich wywiadów, jakiego miałam zaszczyt udzielić w naszej wspólnej sprawie: http://wp.naszdziennik.pl/2018-01-11/287635,prawo-zycia.html
CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Zmieniony ( 11.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.