Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Sataniści, scjentyści arrow Pedofilski horror "homo-wychowania". Wstrząsająca autobiogr. córki pisarki fantasy Marion Bradley.
Tuesday 01 December 2020 00:20:13.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pedofilski horror "homo-wychowania". Wstrząsająca autobiogr. córki pisarki fantasy Marion Bradley. Drukuj Email
Wpisał: Jan J. Franczak   
13.02.2018.

Pedofilski horror "homo-wychowania".

Wstrząsająca autobiografia córki pisarki fantasy Marion Zimmer Bradley

Jan J. Franczak


http://www.pch24.pl/pedofiliski-horror-homowychowania--wstrzasajaca-autobiografia-corki-pisarki-fantasy,58229,i.html#ixzz56zPZJ3dxMoira Greyland, córka Marion Zimmer Bradley, tłumaczonej także na język polski pisarki science fiction i fantasy, wydała autobiografię, która przedstawia horror, jakim było wychowanie jej i jej braci przez homoseksualnych rodziców. Sprawę opisuje Mattew Cullinam Hoffman na portalu LifeSiteNews.

 

The Last Closet: The Dark Side of Avalon (Ostatnia szafa: Ciemna strona Avalonu) Moiry Greyland stała się bestsellerem jako książka elektroniczna i ma być wkrótce opublikowana także w wydaniu papierowym.

 Odpowiadając na zarzuty, że jej rodzice byli po prostu źli i że nie należy tego łączyć z ich homoseksualizmem, autorka stwierdza: „Podstawowy problem to problem filozoficzny, opierający się na przekonaniach, które są nie tylko typowe dla kultury homoseksualnej, ale dla kultury popularnej. A jest nim główne przekonanie: każdy seks jest zawsze dobry, bez względu na wszystko”.

 Rodzice nie traktowali Greyland i jej braci jak typowi rodzice i oczekiwali od swoich dzieci, że same nie będą ich jako takich traktować. Jak pisze autorka, jej ojciec – Walter Breen, znany autorytet w numizmatyce, uważał ją „za amorficzne nic, które konkurowało z nim o chłopców”, a matka była „przerażającym, wściekłym dyktatorem”. Mimo to dzieci miały według oczekiwań matki i ojca być szczęśliwe.

 

Rodzice nie tylko byli zadeklarowanymi homoseksualistami, ale „nadużywali narkotyków, angażowali się w praktyki okultystyczne oraz oboje byli pedofilami”. Ideologię LGBT narzucali swoim dzieciom, oczekując od córki , że będzie zachowywać się jak typowa lesbijka i wyrażali szyderczo rozczarowanie jej pociągiem do przeciwnej płci. Greyland ukrywała przed nimi swoje nawrócenie na chrześcijaństwo.

 Jak pisze Hoffman, zatrważającym faktem jest to, że przychylne nastawienie do pedofilii i pederastii rodziców Greyland było znane „szczególnie wśród fanów science fiction i fantasy” od dziesięcioleci. Do roku 1963 „fani science fiction udokumentowali, że Breen molestował przynajmniej dziesięciu chłopców”. Nie spotkała go za to jednak żadna poważniejsza kara poza „tymczasowym wykluczeniem z największego zjazdu fanów” – „Worldcon”. Nie doniesiono o tym policji, a Greyland próbował zwabiać na kolejnych konwencjach dzieci różnymi gadżetami.

 Ojciec Greyland należał do „North American Man-Boy Love Association” [NAMBLA] i „uważał swoje skłonności za naturalną konsekwencję swojego homoseksualizmu”. Oboje rodzice w roku 1965 i 1966 wydali periodyk poświęcony homoseksualizmowi i pedofilii „The International Journal of Greek Love”, a Bradley pozytywnie pisała w nim o lesbijskiej pedofilii.

 Mimo narastającej wiedzy o sprawie w środowisku fanów science fiction sprawa wyszła na jaw dopiero w roku 2014, gdy Greyland odpowiedziała na pytanie o pedofilię jej rodziców, jakie zadała blogerka Deirdre Saoirse Moen. Spotkało się to z reakcją mediów głównego nurtu (m.in. „The Washington Post”, „Die Welt”, „The Guardian”) i fanów, z których „niektórzy nawet spalili (...) książki” Bradley.

 Moira Greyland była molestowana seksualnie po raz pierwszy w wieku lat trzech, a po raz ostatni, gdy miała lat 12 i „była w stanie odejść” z domu, w którym nieustannie odbywały się orgie i imprezy narkotykowe.

Doprowadziła też do uwięzienia swojego ojca „za molestowanie chłopca”. To i inne oskarżenia sprawiły, że „prokurator mógł posłać Waltera Breena do więzienia na resztę jego życia”. Co ciekawe jej ojciec „nigdy nie żałował swoich czynów i zawsze ich bronił, traktując siebie jako ofiarę niedouczonego i zaściankowego społeczeństwa”.

 Przeżyta trauma skłoniła Moirę i jej żyjącego brata, Patricka, do zmiany nazwiska na „Greyland”. Rodzeństwo do tej pory cierpi z powodu stresu pourazowego – tak bolesne były ich przeżycia związane z molestowaniem zarówno seksualnym, cielesnym, jak i psychicznym.

 Moira Greyland podkreśla przy tym, że doświadczenia ludzi, którzy w dzieciństwie byli również wychowywani przez „rodziców LGBT”, są podobne.

 Źródło: LifeSiteNews

Zmieniony ( 13.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.