Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 169 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Czemu Przewodnicząca Beata Mazurek zablokowała w sejmie [???] projekt #ZATRZYMAJ ABORCJĘ??
Monday 19 April 2021 22:54:30.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czemu Przewodnicząca Beata Mazurek zablokowała w sejmie [???] projekt #ZATRZYMAJ ABORCJĘ?? Drukuj Email
Wpisał: Przewodnicząca Beata Mazurek   
14.02.2018.

Czemu Przewodnicząca Beata Mazurek zablokowała w sejmie [???] projekt #ZATRZYMAJ ABORCJĘ??Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl>

Pragnę, aby był Pan również na bieżąco z działaniami jakie aktualnie są podejmowane wobec projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Otóż 6 lutego odbyło się w Sejmie posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. W pracach posłów nie znalazło się jednak miejsce na rozpatrzenie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Powód? Przewodnicząca Beata Mazurek zapowiedziała, że projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ nie uwzględniono w harmonogramie prac na najbliższe pół roku.

Jest to karygodne i niedopuszczalne!

My nie zgadzamy się na odłożenie prawa do życia dla dzieci do szuflady na kolejne tygodnie, czy miesiące. Nie możemy pozwolić na lekceważenie życia ludzkiego!

W dniu posiedzenia komisji w imieniu wszystkich obywateli, którzy podpisali się pod projektem byliśmy w Sejmie, aby pokazać, że jesteśmy gotowi do rozmowy w każdej chwili. Zorganizowaliśmy też krótką konferencję prasową, na której informowaliśmy o strasznych konsekwencjach przedłużania prac nad ustawą.

Zachęcam Pana do zapoznania się z relacją z konferencji, która odbyła się w sejmie:Kaja Godek: Oczekujemy, że Sejm niezwłocznie podejmie prace nad naszym projektem


Szanowny Panie, być może w tej chwili zastanawia się Pan, co jeszcze można w tej sytuacji zrobić? Jak jeszcze da się pomóc nienarodzonym dzieciom? Mam odpowiedź na to pytanie.


Na stronie zatrzymajaborcje.pl/list-do-posla uruchomiliśmy nową aplikację pozwalającą na wysłanie listu do każdego posła mającego obecnie wpływ na przyspieszenie procedowania projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Proszę Pana o rozpoczęcie działań i już dziś wybranie posła/posłów, do których skieruje Pan osobistą prośbę o głosowanie za przyjęciem i jak najszybszym wprowadzeniem w życie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Zachęcam również do przekazania rodzinie, znajomym tej możliwości działania. To bardzo ważne! Każdy dzień zwłoki to kolejne 3 ofiary aborcjonistów. Od momentu złożenia naszego projektu w sejmie zginęło już 225 dzieci i liczba ta nieustannie rośnie! Niech jak najwięcej osób przypomni o tym fakcie politykom odpowiedzialnym za procedowanie ustawy!

W dniu posiedzenia Komisji Polityki Społecznej i Rodziny zorganizowaliśmy bezpośrednio pod Sejmem pikietę, wyrażając w ten sposób swoje oburzenie i brak akceptacji wobec decyzji przewodniczącej komisji. Przypomnieliśmy i nadal to będziemy robić, że oczekujemy - tak jak 830 000 osób, które się podpisało pod projektem #ZATRZYMAJABORCJĘ - rychłego podjęcia działań w kierunku ochrony dzieci zagrożonych aborcją.Nasze działania zorganizowaliśmy również wobec polityków, którzy głosowali za odrzuceniem projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ, jednocześnie kreujących się jako osoby pro life. W pierwszej kolejności zorganizowaliśmy akcję informacyjną w okręgu wyborczym posłanki Małgorzaty Pępek z PO. Pikieta, która odbyła się 7 lutego w Żywcu miała na celu pokazanie obłudy i zakłamania wymienionej polityk.

[Piękne, wyraziste zdjęcia w oryginale. Zobaczcie! MD]


Zapewne zastanawia się Pan skąd takie stwierdzenie? Otóż pani poseł udziela się w akcjach kościelnych oraz chwali się wspieraniem środowisk ludzi niepełnosprawnych, czy działaniem na rzecz chorych noworodków. Na portalach społecznościowych umieszcza zdjęcia w towarzystwie niepełnosprawnych osób. Należy do Parlamentarnego Zespół Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Objęła honorowym patronatem Przegląd Twórczości Teatralnej, organizowany co roku przez Warsztat Terapii Zajęciowej Gilowice- Milówka, otrzymała order od Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Serce dla serca, uczestniczyła w uroczystym przekazaniu sprzętu i aparatury medycznej dla Oddziału Patologii Noworodka i Niemowląt w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.

Posłanka Małgorzata Pępek głosowała jednak za proaborcyjnym projektem Ratujmy Kobiety i przeciw projektowi#ZATRZYMAJABORCJĘ! W ten sposób jasno opowiedziała się za zabijaniem niepełnosprawnych nienarodzonych dzieci. Uznaliśmy, że to ważne, aby społeczność Żywca dowiedziała się, co robi ich przedstawicielka po przyjeździe na posiedzenie Sejmu do Warszawy.

Nie wiem, czy pamięta Pan sprawę dominikanina o. Gużyńskiego. Pisaliśmy o tym między innymi tutaj: Pozwólmy zabijać niepełnosprawne dzieci oraz w liście otwartym o. Gużyńskiego

Dobra wiadomość jest taka, że zakon wyciągnął wobec niego konsekwencje za gorszące publiczne wypowiedzi, w tym te dotyczące aborcji.

Zmieniony ( 14.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.