Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Francuska masoneria w jawnej walce o jeszcze pełniejszą sodomię i gomorię.
Tuesday 20 April 2021 00:24:42.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Francuska masoneria w jawnej walce o jeszcze pełniejszą sodomię i gomorię. Drukuj Email
Wpisał: Wielki Wschód Francji   
20.02.2018.

Francuska masoneria w jawnej walce o jeszcze pełniejszą sodomię i gomorię.

Legalizacja homozwiązków to za mało. Masoni chcą in vitro dla homoseksualistów


http://www.pch24.pl/legalizacja-homozwiazkow-to-za-malo--masoni-chca-in-vitro-dla-homoseksualistow,58391,i.html#ixzz57enwEAvA


Francuska masoneria nie ustaje w działaniach mających na celu zniszczenie tradycyjnej rodziny. Rozpoczęła walkę o legalny dostęp do in vitro dla homoseksualistów.

 

W 2013 r. przy silnym poparciu masonerii zalegalizowano we Francji homo-związki, nadając im tę samą rangę prawną co tradycyjnym rodzinom. Wszystko pomimo silnego sprzeciwu społeczeństwa, które zorganizowało protesty z blisko milionem uczestników. Marsze i czuwania modlitewne nie wpłynęły dostatecznie na polityków.

 Dotychczas nie było możliwości adopcji dzieci poczętych metodą in vitro we Francji. W tym celu pary homoseksualne dokonywały sztucznego zapłodnienia poza granicami kraju (np. w Belgii), a francuskie sądy zazwyczaj przyznawały im takie prawo.

Masoni francuscy wyszli w tym celu z inicjatywą „in vitro dla wszystkich” polegającej na wprowadzeniu drogą legislacyjną zmian w prawie umożliwiających adopcję dzieci poczętych drogą in vitro przez homoseksualistów.

 21 lutego w masońskim zborze obediencji Wielkiego Wschodu Francji odbędzie się konferencja nosząca tytuł „Od małżeństwa dla wszystkich do PMA (prokreacji wspomaganej medycznie) dla wszystkich”.

Jednym z zaproszonych prelegentów będzie Erwann Binet, były socjalistyczny deputowany i sprawozdawca ustawy Taubiry (wprowadzającej „małżeństwa” homoseksualistów).

 

Ewann Binet jest zaciekłym przeciwnikiem katolików. Określił członków Kościoła jako ludzi, którzy „modlą się do Boga nienawiści”.

Katolickie stowarzyszenie „Civitas” organizujące protesty przeciw wprowadzeniu legalnych homo-związków przewidywało, że masoni będą kontynuować swoją politykę. Widzimy, że nie mylili się w tej kwestii.

 Wybitnie laicka francuska masoneria daje nam kolejny dowód, że nie jest to tylko „grupa samokształceniowa” działająca charytatywnie. Słysząc podobne argumenty warto mieć na uwadze przykłady zarówno z francuskiej historii, jak i współczesnej polityki.

 FLC

Zmieniony ( 20.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.