Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 105 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow "Sieg Heil!" Szwedzka feministka: "Chcę do Auschwitz z dobrym jedzeniem i spa"
Wednesday 23 October 2019 20:51:18.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Sieg Heil!" Szwedzka feministka: "Chcę do Auschwitz z dobrym jedzeniem i spa" Drukuj Email
Wpisał: lewacka niunia do parlamentu Szwecji Teysir Subhi   
21.02.2018.

"Sieg Heil!" Szwedzka feministka: "Chcę do Auschwitz z dobrym jedzeniem i spa"

https://reporters.pl/12921/szwedzka-feministka-chce-do-auschwitz-z-dobrym-jedzeniem-i-spa/amp/


Głupszym niż ta lewacka niunia nie można już chyba być?

Lewicowa kandydatka do parlamentu Szwecji Teysir Subhi ogłosiła na Twitterze, że chce zorganizować na początku października wyjazd dla dziewcząt do obozu koncentracyjnego Auschwitz połączony z przyjemnymi wywczasami.


Chcielibyśmy połączyć podróż z dobrym jedzeniem i odrobiną spa. Czy jest ktoś, kto już tam był i zrobił takie połączenie? Chcę waszych najlepszych wskazówek!” – prosiła internautów. Kiedy zamiast życzliwych porad spadła na nią lawina oburzenia, oskarżyła krytykujące ją osoby, że są “nazistami i rasistami”.

Usunęła jednak w końcu swój żenujący tweet, ale skarży się w wywiadzie dla “Dagens Nyheter” na “burzę nienawiści”, która ją dotknęła i twierdzi, że “naziści źle zinterpretowali jej słowa”.

“Mój tweet dotyczył tego, czy można zakończyć wycieczkę do Krakowa z wizytą w Auschwitz. Dostałem burzę nienawiści od nazistów i rasistów, którzy napisali do mnie: “Sieg Heil!” – żali się szwedzka miłośniczka dobrej kuchni i spa.

Ale czy można się dziwić brakowi empatii i pustce myślowej w głowie tej feministki, skoro na co dzień młodzi uczestnicy wycieczek do Auschwitz z Zachodu zachowują się właśnie tak: Auschwitz? Niezła zabawa (FOTO).

Zmieniony ( 21.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.