Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Audyt koalicji PO - PSL arrow W Gdańsku mleko (Budyń) się rozlał[o].
Thursday 25 February 2021 19:44:48.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
W Gdańsku mleko (Budyń) się rozlał[o]. Drukuj Email
Wpisał: Budyń   
21.02.2018.

W Gdańsku mleko (Budyń) się rozlał[o].

andy51

http://naszeblogi.pl/49687-w-gdansku-mleko-budyn-sie-rozlal


Trudno o bardziej  niesympatyczną postać, niż prezydent Gdańska o pięknej ksywce „ Budyń”.  Ta postać czuje się jak samodzierżawca Gdańska. Temu monarsze Gdańska marzy się postać króla Francji , Budyń wydaje się mówić, że Gdańsk to ja.

Rzeczywiście może się tak czuć, skoro około 0,5 milionowym miastem rządzi się 20 lat. Każda władza deprawuje , władza sprawowana zbyt długo , deprawuje podwójnie.

Chociaż nie wiadomo jak liczyć, to Budyń nie zarabiał tyle, żeby stać go było na kupno pięciu mieszkań, miał ich tyle, że dwóch nie doliczył się w oświadczeniu majątkowym.  Król Midas nie mógł się doliczyć swojego bogactwa,  Budyń nie może się doliczyć się swoich kont bankowych, których ma ponoć 30.

Budyniowi pięknie się żyło za czasów PO, nie musiał się z niczego tłumaczyć, ale póty dzban wodę nosi póki…… Tak stało się z Budyniem - zmieniły się rządy. Prokuratura i służby , zaczęły się przyglądać Budyniowi, coś w jego oświadczeniach majątkowych nie gra. Budyń może zacząć się bać.

Ponieważ atmosfera  wokół gęstniała i stała się gęsta jak sam budyń, Budyń nie będąc pewny nominacji PO wypalił ,że musi bronić Gdańsk przed PiS, zgłasza swój akces do wyborów samorządowych  i jeżeli PO go nie wystawi  to założy swój komitet.

Młode wilki, o których się mówiło w kontekście wyborów zostały postawione w trudnej sytuacji (młody Wałęsa , bądź Pomaska), co zrobi PO zobaczymy, ale zagranie Adamowicza sprawi pewien kłopot PO, bo albo będą musieli wystawić skompromitowanego Budynia, albo będą musieli postawić na kogoś młodego.

http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdansk/a/pawel-adamowicz-bede-kandydowal-na-prezydenta-gdanska-bez-pomocy-po-deklaracja-startu-w-wyborach,12943242/ (link is external)

Zmieniony ( 21.02.2018. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.