Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Szczęście rodziny Ignasia a aborcyjni mordercy.
Saturday 11 July 2020 12:59:01.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczęście rodziny Ignasia a aborcyjni mordercy. Drukuj Email
Wpisał: Mały Ignacy   
23.02.2018.

Szczęście rodziny Ignasia a aborcyjni mordercy.

Czy rozszczep kręgosłupa powinien być przesłanką do aborcji ?

https://www.youtube.com/watch?v=G04psm5Too8&feature=youtu.be&mkt_tok=eyJpIjoiTnpsbU1XUXdOVEkyWW1VNSIsInQiOiI3Ym9FNmtSejJTV2hDc0lPajB0dHlvUElMXC9xYmxjUmVnTHJOOTdCaGpTOXd4dDBJYkt2V3llVjlPS3hOU09hakthSHFEKzNGd3B1d2ZaeWtzTEVTVURiYWUwUW1QRTh2elREcThjdEJwUEVVK005QnhTOFAyVXczTE4yXC93TjJaIn0%3DMały Ignacy urodził się z rozszczepem kręgosłupa, wadą rozwojową, która była kilkakrotnie przywoływana podczas styczniowej debaty sejmowej na temat aborcji jako przykład przypadłości skazującej rodziców i dziecko na cierpienie i wegetację.

Ale czy ona rzeczywiście wyklucza szczęście rodziców oraz dziecka?

https://youtu.be/G04psm5Too8

niecałe trzy minuty.

Zmieniony ( 23.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.