Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Węgry ++ arrow Orban kategorycznie: UE należy do Europejczyków. "Bronimy nie tylko siebie, ale całą Europę"
Wednesday 23 October 2019 12:48:48.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Orban kategorycznie: UE należy do Europejczyków. "Bronimy nie tylko siebie, ale całą Europę" Drukuj Email
Wpisał: Viktor Orban   
23.02.2018.

Orban kategorycznie: UE należy do Europejczyków.

Zwróćcie nam przynajmniej połowę kosztów za ochronę granic.

"Bronimy nie tylko siebie, ale całą Europę".

[Ci bratankowie to szczęściarze; mają męża stanu. A my - mężyków stanika.. MD]

 

https://wpolityce.pl/swiat/382990-orban-kategorycznie-zwroccie-nam-przynajmniej-polowe-kosztow-za-ochrone-granic-bronimy-nie-tylko-siebie-ale-i-europy-wideo


Węgry chcą, by zostało im zwrócone co najmniej 0,5 mld euro wydanych na ochronę granicy Węgier i zarazem granicę Unii Europejskiej - oświadczył w piątek premier Viktor Orban w nagraniu z Brukseli, zamieszczonym na swoim profilu na Facebooku.

I oczywiście trzeba podjąć kwestię pieniędzy. Czas na merytoryczne rozmowy. Wydaliśmy ponad miliard euro na ochronę granicy. Bronimy nie tylko siebie, ale i Europy. Niech nam zostanie zwrócona przynajmniej połowa. Ten temat muszę dziś podjąć - powiedział Orban w nagraniu.

Zapowiedział też, że wystąpi z propozycją, którą określił jako „procedurę czerwonej kartki”, a mianowicie by „wzrosła rola parlamentów narodowych i by miały one prawo zatrzymać trwające w Europie spory, jeśli uważają, że naruszają one interesy narodowe danego kraju”.Według Orbana najważniejszym tematem szczytu w Brukseli jest „wewnętrzne przekształcenie UE”. Jak dodał, padają „zupełnie absurdalne propozycje, np. aby przy podziale miejsc w Parlamencie Europejskim wziąć pod uwagę nie tylko obywateli, ale też migrantów, co jest nie do przyjęcia, gdyż UE należy do Europejczyków i do obywateli Europy.”

Zmieniony ( 23.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.