Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Marzenia się nie "spełniają"! Marzenia się spełnia!
Tuesday 20 April 2021 01:22:20.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Marzenia się nie "spełniają"! Marzenia się spełnia! Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk   
04.03.2018.

Marzenia się nie "spełniają"!

Marzenia się spełnia!


Ignaś mógł nie żyć...

 

Kliknij, aby obejrzeć

4 Mar 2018

Szanowni Państwo,

w zeszłym tygodniu wysyłam Państwu film o małym Ignasiu. Niestety, w tytule wiadomości wkradł się błąd i nie wszyscy mieli okazję go obejrzeć, dlatego wysyłam jeszcze raz.

W drugiej części tej wiadomości chcę powiedzieć Państwu o niezwykłej wyprawie do Camino de Santiago...

Dziękuję raz jeszcze za ciepłe przyjęcie ostatnich filmów, w których pokazujemy małych i dużych bohaterów - osoby, które mimo przeciwności losu żyją, a nawet są inspiracją i motywacją dla innych. Te osoby zgodnie z polskim prawem mogłyby być legalnie zabite nawet do początku szóstego miesiąca ciąży...

Niech poznają Państwo Ignasia i jego Rodzinę:

https://youtu.be/G04psm5Too8

Ponad 1000 dzieci rocznie jest zabijanych w polskich szpitalach właśnie ze względu na podejrzenie zespołu Downa, Turnera, rozszczepu kręgosługa i innych chorób...

Trzeba zmienić okrutne prawo. W tym celu zbieraliśmy podpisy pod inicjatywą "Zatrzymaj aborcję", a teraz chcemy wraz z Państwem budować większą społeczną świadomość na temat tego, do czego prowadzi obecne prawo.

Powtarzam: Zachęcam do przesłania linku znajomym i udostępnienia na portalach społecznościowych: https://youtu.be/G04psm5Too8

----

CAMINO BEZ BARIER. Jak już zapowiedziałam, mam zaszczyt poinformować Państwa o niezwykłej wyprawie osob z różnymi niepełnosprawnościami, której CitizenGO będzie z radością patronować.

To do jakich czynów i osiągnięć są zdolne osoby, które większości z nas wydają się niepełnosprawne mogą Państwo obserwować na stronie http://www.caminobezbarier.pl/oakcji

oraz https://www.facebook.com/CaminoBezBarier/


Marzenia się nie spełniają! Marzenia się spełnia! Nie pokona nas niepełnosprawność!


Wspólne marzenie kilkorga osób poruszających się na wózkach, by przejść pieszo szlak św. Jakuba do Santiago de Compostela staje się powoli możliwe!

Gorąco zachęcam do kibicowania i pomocy tym dzielnym młodym ludziom, którzy mimo wielu przeciwności i trudów udowadniają jak wielki darem dla nas wszystkich może być czyjaś choroba, czy niepełnosprawność.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

P.S. Powtarzam link do filmu o Ignasiu: https://youtu.be/G04psm5Too8CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Zmieniony ( 04.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.