Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Odra a szczepienia
Sunday 05 July 2020 22:47:27.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Odra a szczepienia Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
17.03.2018.

Odra a szczepienia

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>

WHO oraz lobbyści szczepienni nieustannie nas straszą powrotem zabójczych chorób zakaźnych, które cofną nas do średniowiecza i spowodują śmierć milionów ludzi w Europie czy USA, jeśli obywatele nadal będą odmawiać toksycznych szczepień.  Szczególnie straszy się „niezwykle groźną” odrą, jeszcze 20 lat temu uważaną za łagodną chorobę dziecięcą, którą przechodziła większość dzieci nabywając odporność na całe życie.  W przypadku kobiet miało to szczególne znaczenie, bo przekazywały one własne przeciwciała swych niemowlętom.

Wg raportów ECDC na ok. 500 milionów mieszkańców Europy w ciągu 1,5 roku (2016/2017) zachorowało na odrę ok. 14 000 osób, z czego 34 osoby zmarły (głównie w krajach biednych).  

Śmiertelność z powodu odry wyniosła ok. 0,2 %.  Średnio na rok (z tych lat) wychodzi ok. 10 000 zachorowań na odrę i 22 zgony.  https://ecdc.europa.eu/sites/portal/files/documents/Bi-annual%20measles%20rubella%20monitoring-OCT-2017.pdf

A teraz policzmy zgony po szczepieniach na odrę/MMR. Niestety nie mamy danych europejskich dotyczących zgonów poszczepiennych.  W USA do bazy VAERS w r. 2016 zgłoszono 28 zgonów, a w 2017 – 13.  Średnio na rok wychodzi ok. 20 zgonów zgłoszonych po szczepieniach MMR. Ponieważ wiadomo, że zgłaszanych jest tylko ok.  5-10% powikłań po szczepieniach,  tych zgonów mogło być prawdopodobnie 10 do 20 razy więcej.  Konserwatywnie zgonów po szczepieniach zawierających wirusy odry mogło być ok. 200 na rok. 

USA mają ok. 300 milionów obywateli, a UE - ok. 500 milionów.    Ekstrapolując amerykańskie dane zgonów po szczepieniach MMR na europejską liczbę ludności wychodzi, że w Europie po tych  szczepieniach mogło umrzeć w ciągu roku ok. 330 osób (zakładając podobny odsetek zaszczepionych).    
Co ciekawe, choć w USA nadal setki dzieci rocznie chorują na odrę, dziś nikt nie umiera z powody tej choroby (https://www.cdc.gov/measles/cases-outbreaks.html).
Powyższe zestawienie liczb pokazuje, że po masowych szczepieniach na odrę (głównie jako MMR) w Europie może umierać ponad 300 osób rocznie, a z powodu odry najwyżej ok. 20.  Przy czym, rok 2016 był dla Europy wyjątkowy, bo wtedy przybyły miliony migrantów z Azji i Afryki.  W poprzednich latach umierało na odrę najwyżej kilka osób w Europie, a w Polsce od dawna nikt nie umarł.   Z porównania tych liczb jasno widać, że w masowych szczepieniach nie chodzi o zmniejszenie umieralności obywateli, tylko o maksymalizację zysków karteli farmaceutycznych. I tym się obecnie zajmuje Parlament Europejski.  

Zmieniony ( 17.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.