Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 18 arrow Bohaterska śmierć płk. Arnaud Beltrame. "Ćwiczenia" również w Carcassonne.
Sunday 05 July 2020 10:21:26.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bohaterska śmierć płk. Arnaud Beltrame. "Ćwiczenia" również w Carcassonne. Drukuj Email
Wpisał: RAM   
26.03.2018.

Bohaterska śmierć płk. Arnaud Beltrame.

"Ćwiczenia" również w Carcassonne.

Podobnie jak w przypadku Skripala


RAM http://ram.neon24.pl/post/143001,cwiczenia-i-agencja-amaq-takze-w-carcassonneANCHE A CARCASSONNE C’E’ STATA UN’ESERCITAZIONE. Come per Skripal.

https://www.maurizioblondet.it/anche-carcassonne-ce-stata-unesercitazione-skripal/

 

  Maurizio Blondet      24 marzec 2018        tłum. RAM

   

Również w Carcassonne przeprowadzono ćwiczenia. I co więcej, były one symulacją "zbiorowej masakry w supermarkecie".Odbyły się 13 grudnia 2017.

 

Szkoleniem, w którym wzięło udział 60 osób dowodził podpułkownik Arnaud Beltrame – ten sam, który 23 marca zaofiarował się w zamian za zakładnika – kobietę, co Reduane Ladkim, 25-letni terrorysta zaakceptował.

 

  Lokalne gazety francuskie przytaczają niewiarygodny zbieg okoliczności – “que donne le froid dans le dos” – przyprawiający o dreszcze. Podpułkownik zmarł w bohaterski sposób – zabity – ale narracja pomija szczegóły dotyczące śmierci i informację, kto go zabił. Oczywiście insynuuje się, że przez terrorystę, ale czy aby nie zabiły go podczas ataku służby specjalne?

 

Macron świętuje jego pamięć, a Francja płacze po nim. Podpułkownik nie odpowie też na pytanie kto i dlaczego kazał przeprowadzić owe prorocze ćwiczenia.

 

Także terrorysta nie żyje, więc nie będzie mógł opowiedzieć, co się w Carcassonne wydarzyło. Był, jak zawsze, drobnym przestępcą – narokomanem, który "zradykalizował się" w więzieniu i który został zarejestrowany przez DGSE jako podejrzany o związki z jihadem. Nadzór nad Reduane Ladkim'em został jednakże zawieszony. Rankiem, w dzień zbrodni był widziany jak odprowadzał do szkoły swe małe siostry.


Attaques terroristes dans l’Aude. Qui est Redouane Lakdim, le preneur d’otages?

https://www.ouest-france.fr/faits-divers/attentat/attaques-terroristes-dans-l-aude-qui-est-redouane-lakdim-le-preneur-d-otages-5640662

 

Attentat : un exercice mobilisateur

https://www.ladepeche.fr/article/2017/12/14/2703994-attentat-un-exercice-mobilisateur.html

 

Wszystko powtarza się jak za każdym razem.

 

Z uczuciem zmęczenia przypominam ten kolejny "zbieg okoliczności".

 

Zaraz po zamachu na Twin Towers zostałem wysłany do Nowego Yorku jako korespondent. Dowiedziałem się tam, że Federal Emergency Management Agency (FEMA) – Ochrona Cywilna dostała polecenie przeprowadzenia ćwiczeń symulujących masakrę zbiorową właśnie na Manhattanie.

  Zapytacie kiedy? Otóż 11 września. Już w nocy z 10 na 11 września – na molo portu, tj. w bliskim sąsiedztwie Twin Towers – FEMA ustawiła namioty – szpitale oraz karetki pogotowia ratunkowego i zwołała personel pielęgniarski. Bardzo się to przydało.

 

O ćwiczeniach z udziałem samolotów – w trakcie których symulowano uprowadzenia – nie wspomnę, ponieważ napisano o nich książki.

 

Przypomnę natomiast o zamachu w londyńskim metrze, 7 lipca 2005, jako że znajdowałem się w Londynie jako korespondent.

 

Koledzy dziennikarze powiedzieli mi, że człowiek o nazwisku Peter Power – bardzo podekscytowany – zadzwonił do BBC Radio i w trakcie bezpośredniej transmisji stwierdził:

 

"Jestem dyrektorem firmy ochroniarskiej – Visor Consultants. Czy wiecie, że pewien klient zlecił mi ćwiczenia z udziałem około 1000 osób, które miały symulować 4 zamachy w 4 punktach metra? I co za przypadek, dotyczyły właśnie tych stacji, gdzie miały miejsce zamachy! Co za szczęście, ponieważ byliśmy w stanie bardzo szybko przejść od symulacji do rzeczywistości".

 

Peter Power (crisis management specialist) – Visor Consultants

http://www.visorconsultants.com/

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Power_(crisis_management_specialist)

 

  Przypomnijmy jeszcze, że kiedy 8 marca, w Salisbury były szpieg rosyjski Skripal mi jego córka osunęli się na ławce z powodu czegoś, co zostało określone jako zatrucie gazem bojowym – od dwóch dni, tj. od 6 marca trwały największe do tej pory ćwiczenia wojskowe Royal Marines, "majace na celu przetestowanie zdolność Wielkiej Brytanii do stawienia czoła atakowi chemicznemu, lub nawet nuklearnemu". Gdzie się odbywały? Właśnie w Salisbury.

 

Skripal false flag: Znów odbywały się "ćwiczenia"!

http://ram.neon24.pl/post/142965,skripal-false-flag-znow-odbywaly-sie-cwiczenia

 

May "podzieliła sie dowodami" z Merkel i Macron'em... ale nie oskarża Moskwy przed Organizacją do spraw Zakazu Broni Chemicznej

 

Macron – podczas konferencji prasowej w Brukseli – stojąc obok Merkel zapewnił, że: "Użyta substancja pochodzi z Rosji"  i dodał, że "sprawa wymaga skoordynowanej i zdecydowanej odpowiedzi ze strony UE i jej członków". Zostaniemy więc zmuszeni do zastosowania nowych sankcji przeciwko Rosji.

 

Oczywiście nikt nie pyta dlaczego May "podzieliła się dowodami" z Merkel i Macron'em, tak jakby chodziło o tajemnice rodzinne, a nie publikuje je oficjalne.

 

Nade wszystko zaś, jeżeli May posiada dowody winy Rosjan – zamiast "dzielić się nimi" ze swymi bliskimi przyjaciółmi – powinna wnieść publicznie oskarżenie do stosownej agencji ponadnarodowej, tj. do Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons – OPCW, z siedzibą w Hadze.

 

 

Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons

https://www.opcw.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/Organisation_for_the_Prohibition_of_Chemical_Weapons

 

Jako że Rosja podpisała konwencję międzynarodową w tej sprawie – państwo to powinno zostać w obecnej sytuacji oskarżone o uchybienie zobowiązaniom. (...) Jakaż lepsza okazja istnieje by udowodnić Moskwie winę w sprawie ukrywania Nowichoka? 

 

Jednakże od pewnego czasu – ongiś ucywilizowany – Zachód ma skłonność do lekceważenia traktatów międzynarodowych, organów prawnych i pogardzania środkami dyplomatycznymi, na rzecz stosowania działań bezpośrednich. Zdecydowanie oznacza to wybór barbarzyństwa.

 

Według ostatnich doniesień, dowody zostały dostarczone również Trumpowi, a wg. agencji Bloomberg: "Trump – w odpowiedzi na otrucie w Wielkiej Brytanii gazem bojowym byłego szpiega rosyjskiego – przygotowuje się do wyrzucenia z USA dziesiątków rosyjskich dyplomatów".

 

***

 

ciekawy komentarz jednego z czytelników:

 

Jeszcze zanim w roku 2001 doszło do ataku na Twin Towers – 19 kwietnia w 1995 roku, w Oklahoma City miał miejsce bardzo poważny zamach, któremu towarzyszyły ćwiczenia anty-bomba, przeprowadzone przez FBI. Doszło wtedy do wybuchu ciężarówki – bomby skierowanej w budynek federalny. Akcja spowodowała śmierć 168 osób; rany odniosło 680 osób. Zamachowiec – Timothy Mc Veigh, fantyk prawicowy (w owym przypadku) został zaaresztowany i stracony poprzez wstrzyknięcie substancji śmiercionośnej. Według wielu amerykańskich "spiskowych" stron internetowych – zamachu dokonano by przetestować reakcję opinii publicznej w perspektywie realizacji jeszcze poważniejszych operacji false flag.

   

Jedynym, który połapał się w sprawie był Andrew Napolitano – prezenter telewizyjny Fox News, który oskarżył FBI o formację i pomoc zapewnioną terrorystom z Oklahoma City, jak również o dziwną zbieżność czasową z ćwiczeniami anty-bomba przeprowadzonymi przez policję federalną. Oskarżenia spowodowały, że Andrew Napolitano stracił pracę.

  Andrew Napolitano

https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Napolitano

 

***

 

Dodajmy, że ISIS – poprzez własną agencję AMAQ – potwierdził ojcostwo zamachu w Carcassonne, we Francji.


Francja: ISIS przyznaje się do zamachu: "Zamachowiec to żołnierz Państwa Islamskiego"

Francia, l'Isis rivendica l'attentato: "È un soldato dello Stato islamico"

http://www.ilgiornale.it/news/mondo/francia-lisis-rivendica-lattentato-e-soldato-dello-stato-1508521.html

 

O agencji Amaq i jej powiązaniach z Ritą Katz oraz Izraelem poniżej:


AMAQ” czyli nowa wersja SITE Rity Katz & Company...

AMAQ” è il nuovo SITE. Di Katz & Company

http://www.maurizioblondet.it/amaq-e-il-nuoo/

 

   Maurizio Blondet    28 lipiec 2016         tłum. RAM

   

 Mass−media głoszą, że dwaj opętani, którzy poderżnęli gardło francuskiemu księdzu staruszkowi byli "bojownikami ISIS". Można zapytać, jakie mają na to dowody?

 

 Otóż najtrwardszym dowodem jest rozpowszechnione "video zrealizowane z okazji ich przysięgi wierności ISIS−owi" – pisze "Corriere della Sera".

 

 Przyglądnijmy mu się więc.  Co widać?  W prawym górnym rogu znajduje się logo "Amaq News Agency", które należy – jak z powagą wyjaśniają gazety − do agencji prasowej ISIS/Daesh.

  http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/nintchdbpict000254905109.jpg?w=960

Dwaj nożownicy – logo "Amaq" w prawym górnym rogu"

 

Nie mniej ni więcej, Kalif wyposażył się we własną agencję prasową − jest w posiadaniu własnej Reuters.

 

Tu należy zauważyć, że "Amaq" ma bardzo szczególne powiązania z Ritą Katz.

 

   Rita Katz

https://en.wikipedia.org/wiki/Rita_Katz

 

SITE Intelligence Group − Search for International Terrorist Entities

https://en.wikipedia.org/wiki/SITE_Intelligence_Group

 

Wynika to z stąd, że to właśnie Rita Katz "odkryła" deklarację ISIS w sprawie autorstwa zamachu na homo−night−club w Orlando. Na jej stronie internetowej czytamy: "atak został przeprowadzony przez bojownika Państwa Islamskiego".

Po czym Katz zamieściła komunikat Kalifa zaopatrując go w logo swego SITE.

 

http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/Rita-Katz-sur-Twitter-Breaking-ISIS-Amaq-media-claims-the-nightclubshooting-in-Orlando-was-carried-out-by-an-ISIS-fighter-https-t.jpg?w=725

 

Aktualnie jest rzeczą pewną, że wiadomość nie jest prawdziwaOmar Mateen nie był jihadzistą, ale jedynie zboczeńcem uczęszczającym do lokalu dla zboczeńców.

 

 

Ponadto, nasuwa się pytanie: czemu Kalifat – jeżeli jest obecnie w posiadaniu własnej agencji prasowej – miałby rozpowszechniać komunikaty o zamachach (nieprawdziwe zresztą) używając do tego celu Rity Katz?

 

"Amaq" dysponuje nawet applikacją dla Androida o nazwie "Amaq News". Swą działalność aplikacja rozpoczęła oznajmiając:  "Od dzisiaj – po pobraniu aplikacji − będziesz mógł być na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi video".  Ale nie łudźcie się, że można ją pobrać ja przy pomocy Google Play. Nie jest to absolutnie możliwe. Można ją ściągnąć jedynie ręcznie, a zatem tylko na zaproszenie.

Według informacji MSNBS – jest rzeczą prawdopodobną, że aplikacja nie funkcjonuje "poza terrytorium kontrolowanym przez ISIS".

 

MSNBS  

http://www.msnbc.com/

 

  Nieosiągalna i tajemnicza aplikacja została odkryta przez Ghost Security Group, określającą się jako: "międzynarodowa organizacja no−profit, wyspecjalizowana w zwalczaniu terroryzmu cyfrowego przy pomocy internetu i mediów społecznościowych".

 

Dalej Ghost Security Group mówi o sobie: "Nasza działalność polega na zbieraniu informacji w czasie rzeczywistym i informowaniu o wykryciu potencjalnych ataków terrorystycznych przeciwko rządom i obywatelom, a także spowalnianiu naboru terrorystów online oraz wyciszania propagandy nienawiści".

 

Ghost Security Group 

https://ghostsecuritygroup.com/

 

Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z godną szacunku grupą ochotników, której działalność przypomina jednakże do złudzenia SITE - Rity Katz, również spędzającej bezsenne noce na poszukiwaniu w internecie "podmiotów terrorystycznych".

 

W takim razie można więc zapytać – po co komu duplikat?

 

Spróbujcie sami poszukać odpowiedzi na stronie Ghost Security Group, która jak najbardziej istnieje, a odkryjecie, że strona nie prowadzi do nikąd, jakoże wynikiem waszego poszukiwania będzie "Firefox nie jest w stanie otworzyć adresu".

 

www.ghostsec.org 

 

Zapytacie więc skąd wziąłem informacje na temat agencji Kalifa?

 

Sprawa jest prosta: od MEMRI.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/MEMRI.jpg?w=780

Aplikacja zaoferowana ISIS−owi przez MEMRI – organ propagandy izraelskiej

 

MEMRI − Middle East Media Research Institute 

http://www.memri.org/

 

 

MEMRI ma swą siedzibę w Tel Avivie. Od wielu lat zajmuje się dostarczaniem zachodnim mass−mediom tłumaczeń artykułów publikowanych w arabskich, irańskich i tureckich środkach masowego przekazu. Od pewnego czasu MEMRI  przeobraziło sie w MEMRI  JTTM, czyli Jihad and Terrorist Threat Monitor.

 

Jihad and Terrorist Threat Monitor  

http://www.memrijttm.org/

 

MEMRI zostało założone w roku 1988 przez dwie osoby zasługujące na o wiele większą popularność niż obecnie przez nich posiadana. Pierwszą jest Yigal Carmon, pułkownik Israel Defense Force (sektor wywiadu), który pracował w administracji cywilnej terytoriów okupowanych (1977 − 1982), drugą zaś – Meyrav Wurmser, skrajna neocon, żona Davida Wurmsera, eksponenta American Enterprise Institute (jedna z melin neocon przygotowujących wojny dla Syjonu).

 

David Wurmser pracował również w amerykańskim Departamencie Stanu za czasów Busha jr. i razem z Douglasem Feith, Elliotem Abrams, Johnem Boltonem i Richardem Perle (tu należy podkrślić iż wszyscy wymienieni osobnicy są Żydami) wypracował  "prawdziwą informację" na temat Saddama Husseina pomagającemu Bin Ladenowi w zamachu z 11 Września. Kłamstwo, które funkcjonowało jedynie przez okres czasu niezbędny do zorganizowania amerykańskiej inwazji na Irak.

  Yigal Carmon

https://en.wikipedia.org/wiki/Yigal_Carmon

 

Meyrav Wurmser

https://en.wikipedia.org/wiki/Meyrav_Wurmser

 

David Wurmser

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Wurmser

 

American Enterprise Institute

https://en.wikipedia.org/wiki/American_Enterprise_Institute

 

 

Jak chodzi o kompetencje dziennikarskie MEMRI – mają one podobną wartość. Brian Whitaker, korespondent The Guardian na Bliski Wschód, nazywa MEMRI − "maszyną izraelskiej propagandy". MEMRI  dostarcza wielu dziennikarzom zachodnim tłumaczeń na język angielski, włoski, francuski, hiszpański, itd. i jest głównym źródłem informacji na temat "terroryzmu uprawianego przez Hezbollah".

  Brian Whitaker  

https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_Whitaker

 

MEMRI wspierane jest przez Gatestone Institute, z którym pozostaje w łączności. Gatestone Institute jest największym organem rozpowszechniającym najdrastyczniejsze przestępstwa popełnione przez imigrantów islamskich w Europie(gwałty, itp.). Prezydentem organizacji jest John Bolton (były ambasador USA w ONZ), zaś współpracownikami są:  Nina Rosenwald, Naomi Perlman, Alan Dershowitz, Lord Finkelstein OBE (Order of the British Empire), Lawrence Kadish, Rebecca Sugar – znane postacie z kręgów brytyjskich i północnoeuropejskich Żydów.(…)

 

  Gatestone Institute

https://en.wikipedia.org/wiki/Gatestone_Institute

https://www.gatestoneinstitute.org/about/

 

John Bolton

https://en.wikipedia.org/wiki/John_R._Bolton

 

ISIS App: 5 Fast Facts You Need to Know

http://heavy.com/news/2015/12/new-isis-islamic-state-daesh-news-app-for-android-iphone-ios-smartphone-how-to-download-amaq-news-propaganda-syria-iraq-screenshots/

 

 

To Amaq połączyło maskrę w szkole w San Bernardino z ISIS, w której zamachowcami byli Syed Rizwan Farook i Tashfeen Malik. Pinformowano wtedy, że podczas gdy terrorystka strzelała, deklarowała swą miłość do Kalifatu przy pomocy różnej treści tweetów. Również co do zamachu, o którym mowa istnieje wiele poważnych wątpliwości, które niestety nigdy nie zostaną wyjaśnione, jako że i tych zamiast ująć żywych – zastrzelono.

 

http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/twitter-isis-x.jpg?w=780

Jeden z komunikatów do ISIS kobiety zamachowca, podczas masakry brzmiał: "Kocham cię ISIS, dziękuję!"

 

Podsumowując, wydaje się, że sprawa wygląda następująco: "Amaq" albo zastąpi SITE, albo jest nową, dodatkową stroną internetową Rity Katz. Z całym prawdopodobieństwem, zbyt dobrze znana Katz powinna teraz zniknąć, a na jej miejsce pojawić się "Amaq". Przyszła maskra w Europie nie bedzie już relacjonowana przez Katz, ale przez "Amaq".

 

Jest  więc prawdą, że to religia wypowiedziała nam wojnę i zarządza strategią terroru w Europie. Prawdą jest również, że to ona nam tę wojnę opowiada.

Należy jedynie pojąć o którą religię tu chodzi.

  *****

 

Rita Katz zapewnia: autorem masakry w Berlinie jest ISIS

http://ram.neon24.pl/post/135847,rita-katz-zapewnia-autorem-masakry-w-berlinie-jest-isis

  O agencji Amaq również pod linkiem:

Rita Katz – również na Champs Elysées!

http://ram.neon24.pl/post/138107,rita-katz-rowniez-na-champs-elys-es

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.Zmieniony ( 26.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.