Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow O, Sprawiedliwości! arrow Morda LENINA w Warszawie - a anty-komunistyczna NORYMBERGA II
Wednesday 20 February 2019 06:09:37.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Morda LENINA w Warszawie - a anty-komunistyczna NORYMBERGA II Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.08.2010.

Morda LENINA w Warszawie - a anty-komunistyczna NORYMBERGA II

Mirosław Dakowski

            Jacyś lewaccy komuniści umieszczają na Krakowskim Przedmieściu kolejna ogromną kopię gęby LENINA. Poprzednią ktoś spalił. Morda zrobiona jest w najbardziej typowym, sztampowym stylu polit-propu sowieckiego. To podobno lewacy czy maoiści.

            Matka Boża ostrzegała w Fatimie, iż „jeśli Papież nie poświęci jej Rosji, to błędy Rosji rozleją się po świecie”. Widzimy kolejne skutki.

            W Warszawie jest sporo „katolickich kibiców” naszej walki o Krzyż Prawdy, którzy to kibice życzliwie i krytycznie obserwują nasze modły i pieśni - z kawiarni Bristolu czy Europejskiego. Mają też dużo dobrych rad.

            Może by ruszyli swe „zadnice” i zachęcili prawników (też podobno jest ich dużo), by podali do „niezawisłych sądów” udokumentowane akty oskarżenia tych, którzy przypominają i eksponują gębę zbrodniarza, satanistycznego karła mającego na sumieniu męczeństwo i śmierć setek tysięcy chrześcijańskich kapłanów i zakonników. Tych mordował ze szczególnym okrucieństwem. A jego „myśl” jest przyczyną potwornej śmierci co najmniej dziesiątków milionów innych ludzi.

            Inny socjalista - HITLER i jego podwładni - oprawcy mieli proces w NORYMBERDZE. Ponieważ następcy LENINA zostali wtedy (w 1945-6) uznani przez tchórzliwych „aliantów” za sojuszników - nie było ani wtedy, ani po t.zw. „upadku komunizmu” w 1989 r. procesu KOMUNIZMUNorymbergi II.

            Może szydercze i bluźniercze wystawienie tej mordy w Warszawie przeleje czarę i stanie się początkiem Norymbergi II.

===========

http://www.obnie.info/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=1396:bufetowa-lenin&catid=107:newsy&Itemid=27

[ na powyższym linku zdjęcia tej, kolejnej prowokacji anty-polskiej MD]

Bufetowa postanowiła już jawnie propagować swoich ideologów i wystawiła w Warszawie olbrzymi bilbord Lenina. Po postawieniu pomnika bolszewików w Ossowie jest to kolejny policzek wymierzony Polakom przez tych nieudaczników. Mając za sobą swoich mocodawców z Berlina i Moskwy już czas aby w Warszawie na placu Zwycięstwa postawili wielkie pomniki Hitlera i Stalina.

 

Art. 256 kk - "produkcja, utrwalanie, nabywanie, przechowywanie, przesyłanie, wreszcie posiadanie i prezentowanie druków, nagrań lub innych przedmiotów będących nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej, w celu ich rozpowszechniania, jest przestępstwem zagrożonym do dwóch lat więzienia".

Zmieniony ( 20.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.