Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 17 II arrow "Eksperci" sejmowi - bezczelność i nieuctwo. Potrzeba kwarantanny dla cudzoziemców. AUTYZM. [video]
Saturday 22 September 2018 03:13:06.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, np. 1.29 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Eksperci" sejmowi - bezczelność i nieuctwo. Potrzeba kwarantanny dla cudzoziemców. AUTYZM. [video] Drukuj Email
Wpisał: dr. Jerzy Jaśkowski   
12.04.2018.

"Eksperci" sejmowi - bezczelność i nieuctwo. Potrzeba kwarantanny dla cudzoziemców. Jasne dowody oszustw. „Nie udowodniono istnienia wirusa ODRY”. AUTYZM.

dr. Jerzy Jaśkowski, 32 minuty.

https://www.youtube.com/watch?v=d2-6hQbbrlQ

Zmieniony ( 12.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.