Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Stary Wiarus arrow Piernik, wiatrak i wyostrzone bagnety pojednania
Monday 16 July 2018 14:37:49.25.
migawki
Błyskawiczne zmiany ustawy o IPN ukazują, że nie mamy już Sejmu, lecz Knessejm. Nie mamy już Polski, lecz Polin. Powtórka Sejmu niemego [1717]

["Pilny wniosek premiera Mateusza Morawieckiego ws. zmiany ustawy o IPN i rezygnacji z zapisów penalizujących przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich. Takich zmian domagały się środowiska żydowskie, a także USA i Izrael."]

Jeśli się mają tylko za masonów i sługi Żydów, to są zbrodniarzami. Ale jeśli się mają za Polaków, to są też zdrajcami.

Rachuby, by zrobić TO w czasie euforii piłką spowodowanej – zawiodły. Więcej ludzi widzi i rozumie, co się dzieje.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Piernik, wiatrak i wyostrzone bagnety pojednania Drukuj Email
Wpisał: Stary Wiarus   
19.08.2010.

Piernik, wiatrak i wyostrzone bagnety pojednania

17 sierpnia 2010 http://staryw.blogspot.com

 

Znaczy, jeśli Rosjanie nigdy nie przekażą protokołów sekcji, to rodzina nigdy nie będzie mogła ekshumować śp. Przemysława Gosiewskiego?

Czy ktoś może mnie obudzić? Rosyjska prokuratura ma decydować, kiedy można ekshumować obywatela polskiego pochowanego na jakoby suwerennym terytorium państwowym Rzeczypospolitej Polskiej? 

W takim razie, CO jest w tych zalutowanych trumnach?

 "Polska strona oczekuje m.in. na protokoły z sekcji zwłok ofiar katastrofy. Do tej pory prokuratura polska dysponuje jedynie protokołem z sekcji prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Po otrzymaniu tych akt możliwe stanie się m.in. rozpatrzenie złożonego w sprawie przez pełnomocnika rodziny wniosku o ekshumację Przemysława Gosiewskiego." 

www.salon24.pl/news/34269,kwiatkowski-zabiegal-w-rosji-o-szybkie-przekazanie-akt-dot-katastrofy-smolenskiej

 Nota bene: popularny wykręt prokuratury, że ekshumacji można dokonywać w Polsce legalnie tylko pomiędzy 15 października i 15 kwietnia jest całkowicie nieprawdziwy. Powiatowy inspektor sanitarny jest władny zezwolić na ekshumację w dowolnym innym czasie - patrz komentarz poniżej.

wtemaciemaci.salon24.pl/219726,piernik-wiatrak-i-wyostrzone-bagnety-pojednania#comment_3112968

Podstawa prawna: (Dz.U. 2007 Nr 1, poz. 1) § 12 ust.2 pkt.2

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.