Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - OSIEM lat zbrodniczego ukrywania PRAWDY arrow Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku?
Sunday 23 February 2020 00:36:31.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku? Drukuj Email
Wpisał: Fatamorgan   
15.04.2018.

Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku?

Buta PiS - szokująca relacja z odsłonięcia pomnika Smoleńska

Fatamorgan

http://fatamorgan.neon24.pl/post/143278,buta-pis-szokujaca-relacja-z-odsloniecia-pomnika-smolenska

14.04.2018

Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku? Na pewno nie mnie, nie wdowie po moim kuzynie, nie dziesiątkom, setkom innych NIE ZAPROSZONYCH na tegoż pomnika odsłonięcie, członkom tzw. "rodzin smoleńskich".

Szanowni Czytelnicy,

- podobnie jak zapewne wielu z was z przykrością, odczytałem relacje blogerki - p. Leonardy Bukowskiej z uroczystości odsłonięcia w Warszawie smoleńskiego pomnika. Tym którzy nie czytali, notkę/relacje gorąco polecam. Uprzedzam jednak, że jest to smutna i wręcz Szokująca relacja! 

Zamieszczone pod notką komentarze, jedynie uzupełniają i wypełniają niechlubny obraz tego zdarzenia/wydarzenia.  Jak można inaczej określić tak absurdalnie niefortunną sytuacje, jak nie jedynie słowami "wstyd i żenada"- zaprawdę nie wiem. Prawdopodobnie jedynie dołożeniem słowa BARIERY - najtrafniej określającego i niejako definiującego omawianą HUCPĘ.

Jako członek tzw. "rodzin smoleńskich" (w Smoleńsku został zamordowany nieodżałowany mój kuzyn, który od lat wczesnego dzieciństwa, potem zaś przez wszystkie te lata kiedy był z nami pośród żywych, zawsze był mi jak bratem) od samego początku, bylem przeciw i bojkotowałem zbyt wczesne stawianie smoleńskich pomników. Wychodząc z bardzo prostego i nadal myślę - że jedynego w tej specyficznej logicznego i uczciwego założenia:

Najpierw odkrycie i wyjaśnienie Zbrodni Smoleńska = PRAWDA -----> potem zaś stawianie pomników.

Chociażby i dlatego, aby nie potrzeba było, przekuwać w marmurach błędnych i kłamliwych napisów. Wybrano jednak pospiech i wspomniane BARIERY. Pora jest dlatego właśnie głęboko zastanowić nad tym, komu tak właściwie był potrzebny stawiany dosłownie "na siłę" ten pomnik? Do tego jeszcze, pomnik w iście groteskowym kształcie "schodów do nikąd".

Komu potrzebny był pomnik - bez prawdy o Smoleńsku?

Na pewno nie mnie, nie wdowie po moim kuzynie, nie dziesiątkom, setkom innych NIE ZAPROSZONYCH na tegoż pomnika odsłonięcie, członkom tzw. "rodzin smoleńskich". Potwierdzam w tym miejscu to - o czym informował już wcześniej na tym portalu bloger @Stanzag - będący powinowatym jednej z ofiar zamachu/zbrodni Smoleńska. Wdowa po moim kuzynie, podobnie jak i jego rodzina - NIE DOSTAŁA ZAPROSZENIA - na tegoż pomnika odsłonięcie. Bazując na informacjach otrzymanych/uzyskanych od wdowy po moim kuzynie, z największą przykrością informuję, że mnóstwo innych osób, będących członkami "rodzin smoleńskich", również nie zostało zaproszonych.

Tak zostały przez rządzących potraktowane "rodziny smoleńskie". Jak została potraktowana w trakcie uroczystości odsłonięcia pomnika znakomita cześć przybyłego do Warszawy tzw. "żelaznego elektoratu" Prawa i Sprawiedliwości (nie tylko zresztą jedynie zwolenników PiS, ale to już jest temat na odrębną notkę), jasno i wyraźnie opisała w linkowanej powyżej notce/relacji blogerka p. Leonarda Bukowska.

Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński zamieścił wpis z "wyjaśnieniami". Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński serdecznie przeprasza. Tego jednak - nie sposób jest nazwać niedopatrzeniem czy pomyłką.

To jest bowiem w mojej opinii świadoma rządzących i "budowniczych" pomnika buta i arogancja, skrajna bezczelność i czyste chamstwo!    

Post-scriptum: Mottem mojego blogu i wszelkiej mojej działalności w tzw. "blogosferze" - którego twardo staram trzymać się , jest to, że: "zszywam me słowa - bez znieczulenia". Zaś obok obranego przeze mnie blogerskiego pseudonimu "fatamorgan", widnieje następująca sugestia: Jeśli prawda boli weź tabletkę. Tej to sugestii i takiego rozwiązania w razie doznania uczucia bólu po odczytaniu powyższej notki, mocno sugeruje tej części czytelników trzymać się!    Zmieniony ( 15.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.