Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Leczenie terrorem? Lekarz wezwał policję która nie pozwoliła opuścić szpitala rodzicom z noworodkiem
Wednesday 02 December 2020 13:22:32.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Leczenie terrorem? Lekarz wezwał policję która nie pozwoliła opuścić szpitala rodzicom z noworodkiem Drukuj Email
Wpisał: Szpital Bielański, "procedury".   
19.04.2018.

Lekarka wezwała policję, która nie pozwoliła opuścić szpitala rodzicom z noworodkiem.

Leczenie terrorem??

Ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Justyna Socha jest w miejscu: Szpital Bielański.

Zbieramy na ewakuację matki z noworodkiem ze Szpitala Bielańskiego do Medicover! https://zrzutka.pl/83n542

Lekarka ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie wezwała wczoraj 18.04.2018 r. policję, która nie pozwoliła opuścić szpitala rodzicom z noworodkiem.

Co absurdalne zaprzeczano, że ojciec jest ojcem dziecka, nie chcąc go wpuścić na oddział. Nie chciano mu udzielić informacji gdzie jest matka z dzieckiem tłumacząc, że przebywa w obecności pani aspirant i jest bezpieczna. Ostatecznie łaskawie zgodzono się na obecność w nocy przy rodzinie.

Całą noc przy dziecku i rodzicach było dwóch policjantów. Rodzice nie wiedzą na jakiej podstawie prawnej. Noworodkowi zostały podane dwa antybiotyki.

Powodem miało być rzekomo wysokie CRP u dziecka, którego to wyniku nie pokazano rodzicom mimo prośby i ich świętego prawa do wglądu w dokumentację medyczną dziecka oraz prawa do informacji.

Odmówiono wykonania ponownego badania. Badania pokazano po interwencji przedstawicieli STOP NOP i zagrożeniu obciążenia szpitala kosztami opieki prawnej.

Rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia noworodka i nie wiedzą z jakiego powodu wykonano badania oraz jaka była diagnoza.

Szpital prawdopodobnie powiadomił sąd rodzinny.

Rodzice szukają prywatnego szpitala, który szanuje prawo człowieka do świadomej zgody na zabiegi medyczne, gdzie chcieliby przenieść dziecko.

Byłam na miejscu razem z Piotr Jawornik i Marta Pamięta, a także przedstawicielem włoskiej organizacji walczącej o prawa pacjenta, który opowie w swoim kraju jak gwałci się prawa rodziny w Polsce. Wstyd!!!

Osoby, które chcą pomóc w znalezieniu ludzkiego szpitala proszę o kontakt jusowg@gmail.com


Zmieniony ( 19.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.