Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 86 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrówko 18 arrow Unia Europejska zakazuje ziołolecznictwa
Tuesday 19 January 2021 09:09:08.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Unia Europejska zakazuje ziołolecznictwa Drukuj Email
Wpisał: Unia Europejska   
23.04.2018.

Unia Europejska zakazuje ziołolecznictwa

http://wybieram-zdrowie.com/unia-europejska-zakazala-ziololecznictwa/


Kraje należące do Unii Europejskiej zostały zmuszone do wprowadzenia restrykcyjnego prawa, które czyni nielegalnymi setki naturalnych ziół leczniczych, używanych powszechnie w Polsce od wielu pokoleń.

Oczywiście powód jakiś znaleźli i ma to niby być ochrona konsumenta przed potencjalnie niebezpiecznymi dla zdrowia „tradycyjnymi” sposobami leczenia.

Szkoda tylko, że nie zauważyli, że zioła te skutecznie leczą ludzi od setek, jeśli nie tysięcy lat.

Według nowej dyrektywy UE, lekarstwa pochodzenia ziołowego będą musiały być rejestrowane według szczegółowej receptury, a co więcej, producenci będą musieli załączać do ziołowych leków informacje o możliwych skutkach ubocznych. Producenci preparatów ziołowych już się obawiają, że nowe regulacje wypchną ich z rynku i zmuszą do zamknięcia firm.

Jakie będą konsekwencje regulacji zabraniających niezarejestrowanego ziołolecznictwa? Jak zwykle ktoś na tym zyska. Oczywiście ogromne koncerny farmaceutyczne, które zapewne mają duży udział w lobbowaniu tej szkodliwej regulacji. Prawdopodobnie wiele specyfików będzie celowo usuwanych z rynku lub nań niedopuszczanych ze względu na niemożność przejścia skomplikowanej procedury unijnej. Ehhh, korzystajmy z tych dobroczynnych ziół póki możemy…

======================

 

MD: Dobra strona jest taka, że każdy będzie musiał wziąc z półki zakurzoną ksiażkę o ziołach, i pójdzie z nią w pola, lasy i łąki. Zbierze zioła, a przy okazji zdrowotnej przechadzki sie opali - i pozna, kto jest "szefem" tych bezczelnych łobuzów..

Zmieniony ( 23.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.