Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow sędzia Hayden: Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów.
Tuesday 20 April 2021 01:22:49.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
sędzia Hayden: Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Drukuj Email
Wpisał: Sędzia Anthony Hayden   
25.04.2018.

Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów.

Kim jest sędzia Hayden?

BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association),

2018-04-25

http://www.m.pch24.pl/skazal-alfiego-evansa-na-smierc--aktywnie-wspiera-homoseksualistow--kim-jest-sedzia-hayden-,59805,i.html


 

Sędzia Anthony Hayden mógł jednym orzeczeniem uratować życie małego Alfiego Evansa. Jednak, zdaniem sędziego, przedłużenie agonii chłopca to dla malucha „najlepsze rozwiązanie”.

Okazuje się przy tym, że ten brytyjski sędzia, skazujący na śmierć niepełnosprawne dziecko, popiera adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne.

 Sędzia orzekając wyrok w sprawie Alfiego Evansa cynicznie zaznaczył we wtorek wieczorem, że „to ostatni rozdział w sprawie tego niezwykłego, małego chłopca”.

Jak podaje portal LifeSite News, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG). Zajmuje się ona... udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym – adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

 31 lipca 2013 roku główna strona BLAGG podała, że ich działacz Justice Hayden został członkiem składu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Jest określany jako ekspert od prawa rodzinnego i dziecięcego.

 Hayden jest także współautorem książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik). Jest to podręcznik ze wskazówkami prawnymi dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci.

 BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników. Przygotowuje dla nich prelekcje, zjazdy i konferencje.

 Sędzia Hayden jest znany z orzekania na korzyść homoseksualistów, a także wspierania eutanazji i aborcji. W 2016 roku odebrał prawa rodzicielskie kobiecie, która nie chciała wychowywać syna jako „kobiety” – pomimo że on „identyfikował się” w ten sposób. Zdaniem sędziego, matka „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny”. To wystarczyło, aby pozbawić ją praw rodzicielskich.

 

Źródło: lifesitenews.com PR

 


Zmieniony ( 25.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.