Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Krwawe żniwo Cecile Richards. Przyczyniła się do zabicia 3,5 miliona ludzi.
Monday 19 April 2021 23:30:19.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Krwawe żniwo Cecile Richards. Przyczyniła się do zabicia 3,5 miliona ludzi. Drukuj Email
Wpisał: Planned Parenthood   
01.05.2018.

Krwawe żniwo Cecile Richards. Przyczyniła się do zabicia 3,5 miliona ludzi.

Prezes Planned Parenthood żegna się ze stanowiskiem


http://www.pch24.pl/krwawe-zniwo-cecile-richards--prezes-planned-parenthood-zegna-sie-ze-stanowiskiem,59934,i.html#ixzz5EEhs21WM


Cecile Richards, która przyczyniła się do zabicia 3,5 miliona dzieci, oficjalnie odeszła w poniedziałek ze stanowiska prezesa największej amerykańskiej sieci aborcyjnej Planned Parenthood – napisał portal Life Site News.

 O tej dymisji mówiło się już w styczniu, miesiąc po tym, jak Departament Sprawiedliwości przyznał, że zajmuje się sprawą sprzedaży organów i tkanek pozyskanych w trakcie zabójstw dzieci nienarodzonych.  

 W swoim ostatnim przemówieniu w roli szefowej PP Richards zwróciła się w niedzielę do Amerykańskiej Akademii Położników i Ginekologów w Teksasie.  Wezwała „lekarzy” do wspierania zbrodniczego procederu tak zwanej aborcji on-line – za pośrednictwem kamery internetowej, czyli bez konieczności wizyty w gabinecie.

 Pod kierownictwem Richards Planned Parenthood („Planowane Rodzicielstwo”) zabiło około 3,5 miliona nienarodzonych dzieci. Na konto organizacji wpłynęły miliardy dolarów z kasy publicznej w ramach refundacji zbrodniczej działalności.

 Co roku pracownicy PP biorą na swoje sumienia śmierć około 320 tysięcy nienarodzonych dzieci. Ostatni raport roczny wykazał rekordowy dochód w wysokości 1,46 miliarda dolarów, z których około pół miliarda USD pochodziło od podatników.

  Źródło: LifeSiteNews.com RoM

Zmieniony ( 01.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.