Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - OSIEM lat zbrodniczego ukrywania PRAWDY arrow Smoleńsk 2010 - nie żyje współtwórca firmy ATM ...firma denata musiała uczestniczyć w fałszerstwie
Tuesday 26 May 2020 04:07:40.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Smoleńsk 2010 - nie żyje współtwórca firmy ATM ...firma denata musiała uczestniczyć w fałszerstwie Drukuj Email
Wpisał: 35 stan   
06.05.2018.

Smoleńsk 2010 - nie żyje współtwórca firmy ATM

...firma denata musiała uczestniczyć w fałszerstwie...

35 stan

http://stan35.neon24.pl/post/143601,smolensk-2010-nie-zyje-wspoltworca-firmy-atmWe wtorek 1.05.2018 roku zginął Tadeusz Czichon, współzałożyciel, przewodniczący Rady Nadzorczej i były prezes spółki ATM.

Samolot, który pilotował, rozbił się niedaleko lądowiska Kołbiel-Skorupy, pod Warszawą.

W firmie ATM S.A. produkowane są rejestratory szybkiego dostępu ATM-QAR montowane w samolotach - takie urządzenia zamontowane były w dwóch rządowych maszynach TU154M, będących na wyposażeniu byłego 36SPLT .

Rejestrator ten po wydarzeniach z 10.04.2010 roku, był odczytywany w firmie producenta czyli firmie ATM S.A. a odczyt ten miał być 'twardym" dowodem na to, że zapisy czarnych skrzynek Tupolewa, będące w rekach Rosjan są zgodne z zapisami polskiej skrzynki ATM-QAR.

Po tych przeszło 8-miu latach od tamtych wydarzeń, coraz pewniejsza jest teza, że prezentowane przez MAK i KBWLLP zapisy czarnych skrzynek, a zwłaszcza zapisy ostatniej fazy lotu, są po prostu bezczelnie sfałszowane.

Skoro tak, to firma denata musiała uczestniczyć w fałszerstwie i stąd nasuwające się pytanie, czy śmierć T.Czichonia była nieszczęśliwym wypadkiem, czy jak wiele razy przedtem, w stosunku do innych ważnych świadków wydarzeń, była działaniem "seryjnego mordercy"?

=================

[Histeryczny wrzask kilku trolli poniżej tekstu oryginalnego wskazuje, że przypuszczenie o działaniu "seryjnego mordercy" jest rozsądne. MD]

Zmieniony ( 06.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.