Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zboczeńcy 16 arrow 70 procent zakażeń HIV przypada na homo i biseksualnych mężczyzn (dane CDC)
Thursday 22 April 2021 15:25:13.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
70 procent zakażeń HIV przypada na homo i biseksualnych mężczyzn (dane CDC) Drukuj Email
Wpisał: CDC   
08.05.2018.

70 procent zakażeń HIV przypada na homo i biseksualnych mężczyzn

Dane z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w USA


http://www.pch24.pl/amerykanska-agencja--70-procent-nowych-zakazen-hiv-przypada-na-homo-i-biseksualnych-mezczyzn-,60092,i.html#ixzz5EtBbDJnhWbrew często powtarzanym „twierdzeniom” liberalnych mediów, że „każdy może zachorować na AIDS”, dane z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w USA pokazują, że 70 proc. nowych zakażeń wirusem HIV dotyczy homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

 Według strony CDC Fast Facts, w 2014 roku (najnowsze pełne dane) „geje i biseksualni mężczyźni stanowili około 2 proc. populacji USA, ale wśród nich odnotowano aż 70 proc. nowych zakażeń wirusem HIV”.

 70 proc. to 26,2 tys. przypadków zakażenia wirusem HIV w 2014 roku. Wirus prowadzi do choroby – AIDS.

 Pod koniec 2014 roku „szacuje się, że z HIV żyło 615, 4 tys. homoseksualistów i biseksualistów, z czego 17,3 proc. nie wiedziało o tym, że są zarażeni”. W tym samym roku z powodu zakażenia wirusem HIV zmarło 6110 mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych.

 Chociaż można zarażać się HIV np. poprzez dzielenie się igłami wykorzystywanymi do wstrzykiwania dożylnie narkotyków, to w 2016 roku tego typu zakażenia stanowiły 9 proc. nowych zakażeń wirusem HIV. CDC zauważa, że najwyższe ryzyko zakażenia dotyczy homoseksualnych mężczyzn uprawiających seks analny.

 „Seks analny jest najbardziej ryzykownym rodzajem seksu jeśli chodzi o zarażenia się HIV” – stwierdza CDC. Amerykańska agenda rządowa dodała, że „geje i biseksualni mężczyźni są również bardziej narażeni na inne choroby przenoszone drogą płciową (STD), takie jak kiła, rzeżączka i chlamydia”.

 Na „walkę z HIV” rząd USA przeznacza już ponad 26 miliardów dolarów rocznie.

[ A gdyby propagowano staro-testamentową i ewangeliczną normę, że pedalstwo to straszny grzech – te pieniądze mogłyby być rozsądnie wydane... Bo w normalniejszych społeczeństwach ilość zboczeńców była ok 20 razy mniejsza, niż w „postępowych”. MD]

Źródło: cnsnews.com AS

Zmieniony ( 08.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.