Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow 70 procent zakażeń HIV przypada na homo i biseksualnych mężczyzn (dane CDC)
Sunday 28 February 2021 07:18:57.32.
migawki

27.02.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
70 procent zakażeń HIV przypada na homo i biseksualnych mężczyzn (dane CDC) Drukuj Email
Wpisał: CDC   
08.05.2018.

70 procent zakażeń HIV przypada na homo i biseksualnych mężczyzn

Dane z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w USA


http://www.pch24.pl/amerykanska-agencja--70-procent-nowych-zakazen-hiv-przypada-na-homo-i-biseksualnych-mezczyzn-,60092,i.html#ixzz5EtBbDJnhWbrew często powtarzanym „twierdzeniom” liberalnych mediów, że „każdy może zachorować na AIDS”, dane z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w USA pokazują, że 70 proc. nowych zakażeń wirusem HIV dotyczy homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

 Według strony CDC Fast Facts, w 2014 roku (najnowsze pełne dane) „geje i biseksualni mężczyźni stanowili około 2 proc. populacji USA, ale wśród nich odnotowano aż 70 proc. nowych zakażeń wirusem HIV”.

 70 proc. to 26,2 tys. przypadków zakażenia wirusem HIV w 2014 roku. Wirus prowadzi do choroby – AIDS.

 Pod koniec 2014 roku „szacuje się, że z HIV żyło 615, 4 tys. homoseksualistów i biseksualistów, z czego 17,3 proc. nie wiedziało o tym, że są zarażeni”. W tym samym roku z powodu zakażenia wirusem HIV zmarło 6110 mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych.

 Chociaż można zarażać się HIV np. poprzez dzielenie się igłami wykorzystywanymi do wstrzykiwania dożylnie narkotyków, to w 2016 roku tego typu zakażenia stanowiły 9 proc. nowych zakażeń wirusem HIV. CDC zauważa, że najwyższe ryzyko zakażenia dotyczy homoseksualnych mężczyzn uprawiających seks analny.

 „Seks analny jest najbardziej ryzykownym rodzajem seksu jeśli chodzi o zarażenia się HIV” – stwierdza CDC. Amerykańska agenda rządowa dodała, że „geje i biseksualni mężczyźni są również bardziej narażeni na inne choroby przenoszone drogą płciową (STD), takie jak kiła, rzeżączka i chlamydia”.

 Na „walkę z HIV” rząd USA przeznacza już ponad 26 miliardów dolarów rocznie.

[ A gdyby propagowano staro-testamentową i ewangeliczną normę, że pedalstwo to straszny grzech – te pieniądze mogłyby być rozsądnie wydane... Bo w normalniejszych społeczeństwach ilość zboczeńców była ok 20 razy mniejsza, niż w „postępowych”. MD]

Źródło: cnsnews.com AS

Zmieniony ( 08.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.